Познавате ли гей двойка с деца?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Познавате ли гей двойка с деца?

Мнениеот Lisica » 04 Юли 2017, 09:15

Има деца, израстващи в далеч по-сбъркана и по-противна среда от това, което може да предложи една гей двойка. Има родители, които бият и изнасилват децата си, тормозят майките си. Толкова много изроди има по тая земя, та до гейдвойките опряхме. Според мен проблем е, че се смята, че двойката като е гей, значи е сексуално извратена и ще посегне на детето, ще го накара да бъде гей, ще го накара да прави неща с гей двойката родители, които то не би искало. Само че това се случва и в много "нормални" семейства,където родителите са си кръвно създали детето.. товава простено ли е, след като природата го е разрешила?
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Познавате ли гей двойка с деца?

Мнениеот gabinka_80 » 07 Юли 2017, 10:52

Защо сте толкова предубедени? Напълно нормални деца могат да пораснат от една гей двойка. Никой не се научава да бъде или да не бъде гей и това и вие го знаете. Всеки е такъв, какъвто е. Проблем при нас е, че тук всички са тесногръди и гледат на гей двойките като на нещо неморално, лошо, грозно, престъпно, а те са хора като всички нас. Отърсете се от мислите какво правят в леглото си и гледайте на тях като на нормални хора и ще видите, че повечето са много готини.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Познавате ли гей двойка с деца?

Мнениеот Pipilota » 12 Юли 2017, 14:13

Абе те децата не са виновни, но тук няма да почнем да ги приемаме близките 100 години. Много сме кинсервативни. Даже младежи на по 18-19г.нне ги приемат. Така възпитаваме..
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Познавате ли гей двойка с деца?

Мнениеот Локумът » 12 Юли 2017, 15:39

Много хора познавам, ама такова нещо не. Не ми пречи хората какви праввт и съм толерантен. Синовете ми също с а много отворени. Но съм попадал в разговори с пруятелски семейства, където децата обясняват какво било тва, колко е лошо. Но ми прави воечатление, че тея с тея изказвания обикновено казват на майките си "мълчи, ти си жена и не разбираш". Сбъркан свят...
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Познавате ли гей двойка с деца?

Мнениеот Rali_hr » 13 Юли 2017, 09:15

Това са деца, израстнали с мисълта, че са нещо повече от жените, защото - така. :shock: И нормално не стават нито толерантни, нито свестни същества, те не уважават другия пол, а да уважат избора на някой да създаде семейство още по-малко. Когато се излиза от социалните норми много зор може да се приеме.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Познавате ли гей двойка с деца?

Мнениеот kalinka-kuku » 13 Юли 2017, 11:30

Трудно е да възприемем такава двойка, а още повече отглеждаща дете. Всички имаме няквки странни чувства за морал и постоянно гледаме в паничката на другия, за да можем да кажем кое прави лошо. А отглеждането на дете от гейдвойка задължително е лошо.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Познавате ли гей двойка с деца?

Мнениеот kikimoraa » 13 Юли 2017, 13:47

Не познавам и няма и да познавам съзнателно. За мен не е нормално, по този начин се променя мисленето на децата и израстват в една неестествена извратена среда.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Познавате ли гей двойка с деца?

Мнениеот Mon_ton » 24 Юли 2017, 14:38

Лесно е да се съди отстрани, тези хора също като нас са хора с чувства и мечти и те имат нужда да си осмислят живота с деца. Да, вярно че е трудно за приемане.. може би ако ги избират под някакъв начин и има сериозен избор и ..много сериозни мерки, може и да сеполучи.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Познавате ли гей двойка с деца?

Мнениеот vanusha » 24 Юли 2017, 14:51

Кое трябва да толерираме, аз не се сещам в природата два мъжки лъва да отглеждат бебе лъв :lol: Нека правят каквтоо поискат, но не е нужно да сбъркват психиката на децата.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Познавате ли гей двойка с деца?

Мнениеот Rali_hr » 31 Юли 2017, 15:23

Абе то ние нормалните семейства такива отакачени агресивни и сбъркани деца отглеждаме, тръгнали сме да съдим какви си ги гледат в гей семействата.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта