Безопасността в интернет пресилена тема ли е според вас?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Безопасността в интернет пресилена тема ли е според вас?

Мнениеот Lisica » 22 Юни 2017, 10:46

Фейсбук не е толкова безопасно място. Аз вече престанах дори да качвам профилни снимки, постоянно някой ме сваляше там, пишеше ми някакви предложения получавах, на които не знам кой би се съгласил. Много грозни неща се случват в мрежата. Но някои хора не намират това за притеснително, за мен обаче това е тормоз. А малки деца по принцип не би трябвало да могат да се снимат и качват в интернет освен без изричното съгласие на родителите им.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Безопасността в интернет пресилена тема ли е според вас?

Мнениеот Jully » 05 Юли 2017, 09:54

На мен хич не ми харесва като почнат да качват разни снимки на децата ни по интернет. Сега мооите са на лагер, изрично съм казала, че не желая да бъдат снимани.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Безопасността в интернет пресилена тема ли е според вас?

Мнениеот asdddwww » 05 Юли 2017, 11:01

Малко желание трябва да има човек , за да разбере кое е опасно и кое не. Всеки има право да е идиот, колкото си поиска. :mrgreen: Не ти е трябвало изобщ да се занимаваш с тея олигофренски майки, само тва мога да ти кажа. Такива прости създания, които нямат идея как съществува днешния свят не си струва да се занимава човек с тях.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Безопасността в интернет пресилена тема ли е според вас?

Мнениеот Pipilota » 12 Юли 2017, 14:37

Всеки има ораво да поставя под рикс децата си. За съжаление тези деца един ден страдат от безотговорнистта на родителите си. По-възрастните изобщо не мислят за безопаснотта, това са неща, присъши по-скоро на хората около и под 30, тези, които наистина са израснали в интернет
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Безопасността в интернет пресилена тема ли е според вас?

Мнениеот Ваня Стойчева » 04 Окт 2017, 14:51

В училищата трябва да е заложено в правилника да има част за интернет безопасността, а както виждате, учителите дори не спазват такава безопасност.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Безопасността в интернет пресилена тема ли е според вас?

Мнениеот fawla » 13 Окт 2017, 10:19

Има го заложено, но те самите родители не смятат, че това е задължително и че е правилно. Родителите са толкова слабо грамотни за интернет, че просто няма на къде повече...
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Безопасността в интернет пресилена тема ли е според вас?

Мнениеот Paladin » 08 Фев 2018, 13:04

Не може да е пресилена, жалко за родителите, които не могат да осъзнаят, че в интернет е доста опасно, те си мислят, че опасността идва само от хората на улицата, макар че и на тях не вярват, че са опасни.
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

Re: Безопасността в интернет пресилена тема ли е според вас?

Мнениеот S_Milenska » 09 Фев 2018, 12:49

Ами за мен е важно, в интернет има толкова много неща, не бих искала да видя как продават дъщеря ми там! Айде, мерси!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Предишна

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта