Как да накарам религиозната ми съпруга да ме кърми?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Как да накарам религиозната ми съпруга да ме кърми?

Мнениеот bolta » 03 Авг 2017, 22:47

Имам син. Откакто се роди и откакто жена ми забременя животът се скапа. Сега жена ми се възмущава ако изляза и се пребера късно. Синът ми постояно плаче и ме вбесява. Заради сина ми жена ми спря да ми готви хубави неща и секса намаля. Мисля, че съм наказан от съдбата. Докато я гледам, как кърми синът ми, реших, че ако ме кърми и мен ще ми хареса пък ще е и полезно за тялото ми. Тя обаче е религиозна и незнам дали ще се съгласи да ме кърми.
bolta
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Авг 2017, 22:33

Re: Как да накарам религиозна жена да ме кърми?

Мнениеот Mon_ton » 04 Авг 2017, 08:26

Аз не съм религиозна, но не бих кърмила 30-40 годишен мъж. Това е сбъркано,човек... :D Не жена ти не е у ред, ами ти. Как ще искаш да те кърми? :lol: :lol: :lol:
По въпроса, че си наказан от съдбата... пак мога да ти кажа, че не си добре и думите ти показват колко "свестен" баща си. Оставил си грижите за детето само на майката, а ти искаш вкусни манджи и секс... то така става. Да не мислиш, че гледането на бебе е лесна работа и тя по цял ден си почива и на пук не ти пуска. Ако се промениш, промениш държанието си и помагаш повече на половинката си, не мрънкаш за несготвените манджи а бъдеш по-свестен баща, със сигурност скоро ще се върне желанието й за секс и за всичко останало, което сега ти липсва. Но като си оставил грижите на бебето само на нея, не очаквай тя до преди малко да е сменяла памперси и да е мислила за бебето, след 4 минути да ти се нахвърли.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да накарам религиозна жена да ме кърми?

Мнениеот mix_twix » 04 Авг 2017, 09:36

Нещо не ти е наред на тебе. :shock: Щяла да те кърми :rolling: :rolling: :rolling:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Как да накарам религиозна жена да ме кърми?

Мнениеот Jully » 04 Авг 2017, 10:38

Сериозно ли говориш? Съгласна съм с мнението на мон_тон, повечето мъже и идея си нямате какво е да се гледа бебе и само се оплаквате накрая. За вас живота не се променя, вие си ходите на работа, ама имате бонус - бебе, а жената трябва дас е справя с рев, с грижата, пелените, обличането, храненето... а вие после мрънкате "нямам сееекс"
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как да накарам религиозна жена да ме кърми?

Мнениеот skyfly » 04 Авг 2017, 11:13

Това няма как да е полезно за тялото ти и извинявай, но е доста гнусно. Вярно, че това е храната на бебета ни, но не е храната за възрастните хора. Не виждам как може да те блазни идеята да изпиваш яденето на собственото си дете. Но от прочетеното виждам, че ти не изпитваш любов към детето си, а само те вбеява, което е много жалко, че това детенце е попаднало в дом, в който няма да има любовта на двамата си родители. Докато страниш от тях и обясняваш колко са вбесяващи и как не те храни жена ти, няма да получиш щастието, което не знам дали заслужаваш.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Как да накарам религиозна жена да ме кърми?

Мнениеот Нели Н. » 06 Авг 2017, 15:55

Хм... нищо странно не намирам! Докато имахме малък син, приятелят ми обожаваше да суче от гърдите ми. Е, не е изпивал млякото на детето, но се получаваше супер яката секс игра!
Нели Н.
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Авг 2017, 15:51

Re: Как да накарам религиозна жена да ме кърми?

Мнениеот Pipilota » 21 Авг 2017, 10:06

Ще припадна! :lol: как може такива извратени хора да раждат деца?! Щяло да суче човек, нормални ли сте?!? Ще пие кърма.. то вярно, че всички караме цял живот на някакви видове кравешка кърма, ама нормално ли е да тръгнеш да сучеш от жена си бе, ненормалници!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как да накарам религиозна жена да ме кърми?

Мнениеот Lollipop » 21 Авг 2017, 11:16

Pipilota написа:Ще припадна! :lol: как може такива извратени хора да раждат деца?! Щяло да суче човек, нормални ли сте?!? Ще пие кърма.. то вярно, че всички караме цял живот на някакви видове кравешка кърма, ама нормално ли е да тръгнеш да сучеш от жена си бе, ненормалници!
И за мен това не е много в час, ще седне да суче, мале ще умра от гнус, ако се случи на мен! не че има нещо гнусно в храната на детето, но по-скоро, че ще ми се прави на бебе и от там ще иска и секс накрая, блякз!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как да накарам религиозна жена да ме кърми?

Мнениеот vanusha » 21 Авг 2017, 15:33

И за мен това е извратено! А да се оплакваш, че няма време за теб, заради детето ти е направо потресаващо. Ако знам, че мъжът ми казва, че не може да търпи детето ми, ще си мечтае и за секс, а скоро изобщо ще мечтае да се съберем, за мен това си е абсолютен довод за развод/раздяла.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Как да накарам религиозна жена да ме кърми?

Мнениеот Kremiliya » 22 Авг 2017, 10:07

учудвам се какви хора има, да искат по такъв начин да правят секс, като акцентират върху кърменето, което се свързва а и е работа само на бебетата... не ми се мисли, след като сегашните родители са такива, младите, коитро винаги са по-извратени какви ще станат.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта