Постоянно оголена главичка на пениса

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Постоянно оголена главичка на пениса

Мнениеот Rali_hr » 19 Юни 2018, 15:39

Dipsy написа:
Локумът написа:
Maks написа:Аве брат, за кво се тормозиш излишно. Я дърпай кожата и прави як секс. Кви са тия -да си намалявам чувствителността?

Мда,м хората искат да им е готино.. той обратното търси.

Приятелят ми таз въпросната кожичка направо си я клъцна. Нищо не му мирише. и на мен ми е добре, и на него му е добре.. ще ги посъветвам тези с нещата дето се мандахерцат измежду краката им да решат какво искат. Това с дръпнатата кожичка е *повръщащо човече*...

нА стари години!? Много решителен човек, мъжете обикновено не могат да си представят някой да им докосва мъжеството с недобри намерения :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Постоянно оголена главичка на пениса

Мнениеот Dipsy » 19 Юни 2018, 15:43

Приятелят ми таз въпросната кожичка направо си я клъцна. Нищо не му мирише. и на мен ми е добре, и на него му е добре.. ще ги посъветвам тези с нещата дето се мандахерцат измежду краката им да решат какво искат. Това с дръпнатата кожичка е *повръщащо човече*...[/quote]
нА стари години!? Много решителен човек, мъжете обикновено не могат да си представят някой да им докосва мъжеството с недобри намерения :lol:[/quote]
Той моя е пич. Чел някъде че се подобрява сексуалния живот и отделно въпросът за хигиената. Казна че ималО билО разлика. :oops:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Постоянно оголена главичка на пениса

Мнениеот Jay-Jay » 20 Юни 2018, 22:52

И аз моята си я махнах, супер по-добре ми е, а преди това пък я държах издърпана назад за да свикне.
Много по-хубаво е така.
Jay-Jay
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Фев 2015, 12:41

Re: Постоянно оголена главичка на пениса

Мнениеот Dipsy » 21 Юни 2018, 15:01

Jay-Jay написа:И аз моята си я махнах, супер по-добре ми е, а преди това пък я държах издърпана назад за да свикне.
Много по-хубаво е така.

Спомням си един епизод от "Сексът и градът", там една героиня - Саманта беше потресена от факта, че тръгнала да прави секс с мъж, който не е обрязан. По-късно в разговор по темата с едно приятелче си говорихме, той поживя в америка и каза, че там още от раждането си ги обрязват и това си е напълно в реда на нещата. ама в България темата е много болезнена, едно бившо гадже на сестра ми трябваше да се обреже по здравословни причини и лекарска препоръка.. мале голяма драма беше :mrgreen:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Постоянно оголена главичка на пениса

Мнениеот Maks » 25 Юни 2018, 17:19

Ааа на мен си ми е добре с кожа. Не знам по кви здравословни причини говориш, но щом си е там, там да си стои. МНого си ми е добре на ръката :mrgreen:
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Re: Постоянно оголена главичка на пениса

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Юни 2018, 18:54

Ми аз не виждма какво толкова се лсучва, когато е там, при ерекция тя не е Излишно събрана или нещо такова. Дори естетически не мога да си представя как трябва да е, ако я няма. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Постоянно оголена главичка на пениса

Мнениеот Jay-Jay » 27 Юни 2018, 12:08

Това как е кожата когато не е обрязана при всеки е различно, според това дали пенисът расте повече когато еректира и от дължината на кожата, има всякакви варианти,
кожата мже да е толкова дълга, че да покрива главичката когато еректира и дори да я издърпак, пак да си отива напред, може като еректира да си се издърпва сама назад, а може да е толкова къса, че дори при не еректирал да не покрива малко или нищо.
Всичко е от човек до човек.
Jay-Jay
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Фев 2015, 12:41

Re: Постоянно оголена главичка на пениса

Мнениеот Тъжна Луна » 27 Юни 2018, 15:26

Maks написа:Ааа на мен си ми е добре с кожа. Не знам по кви здравословни причини говориш, но щом си е там, там да си стои. МНого си ми е добре на ръката :mrgreen:

Че като ти е добре някой да не е посегнал да ти я клъцне? като почнете ей тъй да се шашкате само като си помислите нещо да ви се случи на най-скъпото се сещам за онзи виц как жените изкарвали настинка и как мъжете. Но за да имаш някаква информация за част от медицинските причини поради които се налага обрязване освен ако не щеш да си ходиш с мъките щот разбираш ли "данесирязантурчин" е ей те на тази - "Физмозата представлява състояние, при което отворът на препуциума е стеснен и не позволява свободно да се открие главичката на половия член." прииимерно :+1:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Постоянно оголена главичка на пениса

Мнениеот Jay-Jay » 27 Юни 2018, 18:27

Ако ще да боли, да се цепи, да се възпалява и да мирише, там трябва да е, щом е там!!! :lol:
Че иначе кат я махнеш и веднага ставаш турчин!
Ей погледна да съм сигурен дали съм в медицински форум или в бг-мама :nocomment:
Последна промяна Jay-Jay на 27 Юни 2018, 18:33, променена общо 1 път
Jay-Jay
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Фев 2015, 12:41

Re: Постоянно оголена главичка на пениса

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Юни 2018, 18:30

При добра хигиена нищо не мирише :)) Не изпадайте в крайности и се къпете и все пак ,кой както се чувства добре.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта