Постоянно оголена главичка на пениса

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Постоянно оголена главичка на пениса

Мнениеот root29 » 05 Окт 2017, 20:26

Здравейте, в един форум прочетох,че един потребител започнал да си носи главичката на члена постоянно оголена, било по хигиенично и реших да пробвам, главичката стои чиста, чувствителността намалява и се издържа повече при полов акт, но се появи един проблем а той е, че при по топло време при изпотяване бельото ми започва да мирише доста неприятно още на другият ден след къпане. Искам да попитам възможно ли е тази миризма да се отделя от гънките на кожата, която е сбръчкана зад пениса, главичката си е чиста но бельото се вмирисва и сигнал ли е това,че не трябва да се държи главичката постоянно оголена под бельото. Този проблем се появи преди около два месеца, изобщо препоръчва ли се да се носи главичката оголена,защото на други места прочетох, че това се препоръчвало от лекари за по добра хигиена?
root29
 
Мнения: 15
Регистриран на: 05 Окт 2017, 20:13

Re: Постоянно оголена главичка на пениса

Мнениеот mix_twix » 06 Окт 2017, 11:27

направо се чудя, защо и казвате на тая природа да си гледа работата. Кожата предпазва главичката от замърсявания, не знам що реши, че всъщност прави точно обратното - да цапа. Самата кожа там отделя различни неща, нормално да вземеш да се вмирисваш.. за кво ти е да правиш глупости не мога да си обясня. И се къпи всеки ден, по два пъти даже. :mrgreen: Ама да знаеш, че ще трябва да забравиш за оралната любов, като смърдиш.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Постоянно оголена главичка на пениса

Мнениеот Гошко » 06 Окт 2017, 11:53

Профилактичен преглед на миньорите от мина за въглища. Един от тях влязъл при кожния лекар:
– Съблечете се и си покажете члена. Изтеглете кожичката назад. А, какво е това под кожичката?
– Ами, дъвката ми!
– Но, какво прави там?
– В мината е много прашно и мръсно, а там е единственото чисто място!
– Ужас! Ама там май виждам и втора дъвка?
– Да! Тя е на Мехмед! Той нали няма къде да си я прибере... :bouncymulticolor:
Гошко
 
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Окт 2017, 11:51

Re: Постоянно оголена главичка на пениса

Мнениеот silver933 » 06 Окт 2017, 14:18

Добре де, за какво изобщо го правиш.. кожата има за цел да пази главичката, а не за цел да й прави нещо лошо и страшно. Бих предпочел да правя по-кратко време секс,ама да ми е кеф, отколкото да не ми е толкова кеф, ама да се клатя там 10 часа. Стига си правил глупости..
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Постоянно оголена главичка на пениса

Мнениеот root29 » 06 Окт 2017, 17:06

Да, питах и един лекар и той каза, че няма смисъл от това ако не се обрежа.
root29
 
Мнения: 15
Регистриран на: 05 Окт 2017, 20:13

Re: Постоянно оголена главичка на пениса

Мнениеот Lollipop » 11 Окт 2017, 18:38

Не смятам, че е много правилно. В арабския свят се прави заради жегата, за да не се развиват микроби в областта, а ида ви кажа,някои и червейчета завъждат, заради жегата и т.н. че се получава подходяща влажна среда. А тук имаме възможността да се "радваме" на това, че не е нужно да се променя и разваля цялостта на организма и зорлян го правим. Тялото си знае най-добре как да се предпазва, може да си развъдил гъбички, или някоя бактерия, но предполагам е първото. Пази си оная работа, това ще ти кажа.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Постоянно оголена главичка на пениса

Мнениеот root29 » 11 Окт 2017, 21:02

Да, реших да прекратя този експеримент, така се губи чувствителност, следователно и удоволствие.
root29
 
Мнения: 15
Регистриран на: 05 Окт 2017, 20:13

Re: Постоянно оголена главичка на пениса

Мнениеот Maks » 19 Апр 2018, 17:07

Аве брат, за кво се тормозиш излишно. Я дърпай кожата и прави як секс. Кви са тия -да си намалявам чувствителността?
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Re: Постоянно оголена главичка на пениса

Мнениеот Локумът » 19 Юни 2018, 15:16

Maks написа:Аве брат, за кво се тормозиш излишно. Я дърпай кожата и прави як секс. Кви са тия -да си намалявам чувствителността?

Мда,м хората искат да им е готино.. той обратното търси.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Постоянно оголена главичка на пениса

Мнениеот Dipsy » 19 Юни 2018, 15:38

Локумът написа:
Maks написа:Аве брат, за кво се тормозиш излишно. Я дърпай кожата и прави як секс. Кви са тия -да си намалявам чувствителността?

Мда,м хората искат да им е готино.. той обратното търси.

Приятелят ми таз въпросната кожичка направо си я клъцна. Нищо не му мирише. и на мен ми е добре, и на него му е добре.. ще ги посъветвам тези с нещата дето се мандахерцат измежду краката им да решат какво искат. Това с дръпнатата кожичка е *повръщащо човече*...
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта