Бебешка козметика - на какво разчитате в избора си?

Ваксини и имунизационен календар, лекарства и добавки, козметика, симптоми и здравни проблеми, посещение при лекар

Бебешка козметика - на какво разчитате в избора си?

Мнениеот eleonorastefanova » 06 Окт 2017, 18:39

Много внимавам в избора на бебешка козметика, защото доста от кремовете и мазилата по магазините не са много качествени. Вие каква козметика взимате за вашите деца?
Аватар
eleonorastefanova
 
Мнения: 39
Регистриран на: 05 Яну 2017, 22:31

Re: Бебешка козметика

Мнениеот milenapetrova » 07 Окт 2017, 11:42

Аз поръчвам био козметика от https://www.baby.bg/bio-kozmetika.html . Най-често разчитаме на продуктите на Biaboo. На достъпна цена са и са много качествени.
Аватар
milenapetrova
 
Мнения: 44
Регистриран на: 03 Авг 2017, 21:02

Re: Бебешка козметика

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Окт 2017, 19:53

eleonorastefanova написа:Много внимавам в избора на бебешка козметика, защото доста от кремовете и мазилата по магазините не са много качествени. Вие каква козметика взимате за вашите деца?

като беше малък дребния нямаше толкова козметика, да ти кажа, мазала съм го с мас. Но от както открих кокосовото масло не го заменям с нищо, идеално е и за бебенца! Няма алергии, подхранва и възстановява кожата и каквото и да е -няма нищо синтетично , за разлика и от най-добрия скъп продукт на пазара. А разните му там Бочко и подобни са ужасни - евтиното винаги излиза скъпо! Затова вече, макар и да не е бебе - използвам само кокосово масло. Имаше страшен обрив по ръцете, суха кожа, почти до рана, седмица мазана с кокосовото масло мина, а преди това мазах с какво ли не от аптекат.а
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бебешка козметика

Мнениеот eleonorastefanova » 10 Окт 2017, 23:25

Една позната пък се оплакваше, че дъщеря ѝ се обринала от кокосово масло, но не знам дали е бил козметичен продукт или хранителен.
Аватар
eleonorastefanova
 
Мнения: 39
Регистриран на: 05 Яну 2017, 22:31

Re: Бебешка козметика

Мнениеот Mon_ton » 11 Окт 2017, 09:56

eleonorastefanova написа:Една позната пък се оплакваше, че дъщеря ѝ се обринала от кокосово масло, но не знам дали е бил козметичен продукт или хранителен.

Не ми се вярва, че е възможно,той е абсолютно хипоалергенно.И пак зависи колко пари е решила да даде за кокосово масло, защото има и от 5 лева бурканчето, но има и от 10... Да си вземе от второто. :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Бебешка козметика - на какво разчитате в избора си?

Мнениеот eleonorastefanova » 11 Окт 2017, 20:14

И аз това ѝ казах.
Аватар
eleonorastefanova
 
Мнения: 39
Регистриран на: 05 Яну 2017, 22:31

Re: Бебешка козметика - на какво разчитате в избора си?

Мнениеот kikimoraa » 12 Окт 2017, 10:56

Все пак всяко тяло е различно, може да е получило реакция, но всъщност много се съмнявам, че е възможно.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03


Назад към Здравето на децата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта