търся за подарък ВИБРАТОР - може и да е ползван

Тук е мястото за вашата обява - купи, продай, размени!

Re: търся за подарък ВИБРАТОР - може и да е ползван

Мнениеот БУБУ » 06 Дек 2017, 20:23

:+1: :-|
ronituu написа:МАЛКО МИ Е ТЪПО,ОБАЧЕ ЩЕ ПИТАМ.ЗА КОЛЕДА ИСКАМ ДА НАПРАВЯ ПОДАРЪК
НА МОЯТА ПРИЯТЕЛКА,ОБАЧЕ МАЛКО СЪМ КЪС СЪС ПАРИТЕ.СТАВА ВЪПРОС ЗА ВИБРАТОР ПО ВЪЗМОЖНОСТ ЗА 15 ЛВ.МОЖЕ И ПОЛЗВАН.
БУБУ
 
Мнения: 5
Регистриран на: 06 Дек 2017, 20:17

Re: търся за подарък ВИБРАТОР - може и да е ползван

Мнениеот БУБУ » 06 Дек 2017, 20:32

БУБУ написа::+1: :-|
ronituu написа:МАЛКО МИ Е ТЪПО,ОБАЧЕ ЩЕ ПИТАМ.ЗА КОЛЕДА ИСКАМ ДА НАПРАВЯ ПОДАРЪК
НА МОЯТА ПРИЯТЕЛКА,ОБАЧЕ МАЛКО СЪМ КЪС СЪС ПАРИТЕ.СТАВА ВЪПРОС ЗА ВИБРАТОР ПО ВЪЗМОЖНОСТ ЗА 15 ЛВ.МОЖЕ И ПОЛЗВАН.

Здравейте.Имам един вибратор, който мойе да ви свърши работа.Ше ви го дам на изгодна цена.Проблема е, че съм безработен и трябва да е за ваша сметка доставката.Малко употребяван е - без забележки.Ако проявите интерес дайте кординати по възможност тел..Може и по пощата да го пратя.
БУБУ
 
Мнения: 5
Регистриран на: 06 Дек 2017, 20:17

Re: търся за подарък ВИБРАТОР - може и да е ползван

Мнениеот БУБУ » 06 Дек 2017, 20:44

Здравейте.Имам един вибратор, който мойе да ви свърши работа.Ше ви го дам на изгодна цена.Проблема е, че съм безработен и трябва да е за ваша сметка доставката.Малко употребяван е - без забележки.Ако проявите интерес дайте кординати по възможност тел..Може и по пощата да го пратя.
БУБУ
 
Мнения: 5
Регистриран на: 06 Дек 2017, 20:17

Re: търся за подарък ВИБРАТОР - може и да е ползван

Мнениеот БУБУ » 08 Дек 2017, 20:25

Здравейте.Имам един вибратор, който мойе да ви свърши работа.Ше ви го дам на изгодна цена.Проблема е, че съм безработен и трябва да е за ваша сметка доставката.Малко употребяван е - без забележки.Ако проявите интерес дайте кординати по възможност тел..Може и по пощата да го пратя.
БУБУ
 
Мнения: 5
Регистриран на: 06 Дек 2017, 20:17

Re: търся за подарък ВИБРАТОР - може и да е ползван

Мнениеот БУБУ » 08 Дек 2017, 20:27

БУБУ написа:Здравейте.Имам един вибратор, който мойе да ви свърши работа.Ше ви го дам на изгодна цена.Проблема е, че съм безработен и трябва да е за ваша сметка доставката.Малко употребяван е - без забележки.Ако проявите интерес дайте кординати по възможност тел..Може и по пощата да го пратя.
БУБУ
 
Мнения: 5
Регистриран на: 06 Дек 2017, 20:17

Предишна

Назад към Търся/Предлагам

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта