търся за подарък ВИБРАТОР - може и да е ползван

Тук е мястото за вашата обява - купи, продай, размени!

търся за подарък ВИБРАТОР - може и да е ползван

Мнениеот ronituu » 04 Дек 2017, 16:25

МАЛКО МИ Е ТЪПО,ОБАЧЕ ЩЕ ПИТАМ.ЗА КОЛЕДА ИСКАМ ДА НАПРАВЯ ПОДАРЪК
НА МОЯТА ПРИЯТЕЛКА,ОБАЧЕ МАЛКО СЪМ КЪС СЪС ПАРИТЕ.СТАВА ВЪПРОС ЗА ВИБРАТОР ПО ВЪЗМОЖНОСТ ЗА 15 ЛВ.МОЖЕ И ПОЛЗВАН.
ronituu
 
Мнения: 9
Регистриран на: 15 Авг 2016, 15:31

Re: търся за подарък ВИБРАТОР - може и да е ползван

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Дек 2017, 19:22

момче , не се излагай, как така вибратор втора употреба? А после кой ще лекува гъбичките и евентуалните здравословни проблеми на приятелката ти? Ти нормален ли си, то не е само да го измиеш с топла вода. Не се излагай! Потърси, има сносни вибратори за окло 30-40 лева. Като нямаш пари, помоли родителите ти да ти помогнат, пък ти не им казвай за какво са ти - кажи им за подарък и толкова. Не ставай смешен, знаеш ли как се лекуват инфекциите при жените! Значи.... просто съм бясна. Не прави глупости, момичето не е длъжно да мъкне цял живот болести заради твоите 15 лева. Като нямаш пари ще й купиш шал!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: търся за подарък ВИБРАТОР - може и да е ползван

Мнениеот vesela_la » 04 Дек 2017, 20:20

https://ru.aliexpress.com/item/7-Speed- ... eLevelAB=4 не се излагай купи от алито
vesela_la
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Дек 2017, 20:12

Re: търся за подарък ВИБРАТОР - може и да е ползван

Мнениеот ronituu » 05 Дек 2017, 09:27

По принцип една моя приятелка беше взела ползван и нямало никакъв проблем,просто за дезинфекция ми беше казала да си взема някакъв спирт етилов 43,8% дет го имало във аптеката.Аз търсих на интернет обаче няма такъв за съжаление.Не знам моята приятелка ми каза да отида във аптеката и да питам дали има спирт за дезинфекция на ползван вибратор,обаче срамувам се и предпочитам да питам вас във форума.За алито не знам предпочитам от хора дет са доволни да го взема отколкото от Китай.Коя гаранция е че ако го поръчам на интернет няма да ми дадат ползван?
ronituu
 
Мнения: 9
Регистриран на: 15 Авг 2016, 15:31

Re: търся за подарък ВИБРАТОР - може и да е ползван

Мнениеот ракун » 05 Дек 2017, 09:33

Алито е задоволително в този смисъл (човек просто чете отзивите за продуктите им)...
Относно "ползвания" вибратор:
освен него препоръчвам да и подариш неизпраното си бельо и нахапан сандвич. Ефектът е същия.
Аватар
ракун
 
Мнения: 23
Регистриран на: 01 Сеп 2017, 11:05

Re: търся за подарък ВИБРАТОР - може и да е ползван

Мнениеот Pipilota » 05 Дек 2017, 11:05

По-добре да подариш нещо по-нормално, отколко да подаряваш глупости и то използвани и неща, които и най-големите извратеняци не използват. По-добре да подариш нещо скромно и от сърце, или да измислиш вариант сам да направиш нещо, а тя ако те обича, ще разбере, че си финансово затруднен. Подари на колежката си коледен подарък за 4-5 лева от някое магазинче и не се излагай с празни буркани и използвани вибратори.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: търся за подарък ВИБРАТОР - може и да е ползван

Мнениеот juve1986 » 06 Дек 2017, 13:45

Здравейте,казвам се Мухамед Муса ал Кабри от с.Резбарци(Кърджали) имам един вибратор от бившата ми приятелка,мога да ви го изпратя но е 26 сантиметра,незнам дали ще е подходящ за податък-малко е голям!Вземете решение и ми пишете ще се радвам да съм причината за една коледна усмивка!!!
Лек ден!
Мухамед :smile:
juve1986
 
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Дек 2017, 13:39

Re: търся за подарък ВИБРАТОР - може и да е ползван

Мнениеот ronituu » 06 Дек 2017, 14:01

Идеално много се радвам,най-накрая свестен човек преди да ви кажа координатите,да ви питам дали има някакви следи от зъби примерно на вибратора,охлузвания дали е дезинфециран за да знам как да действам,да давам телефона за да се договорим.Има ли еконт във вашия град?
ronituu
 
Мнения: 9
Регистриран на: 15 Авг 2016, 15:31

Re: търся за подарък ВИБРАТОР - може и да е ползван

Мнениеот juve1986 » 06 Дек 2017, 14:12

Нямаме еконт или друга такава фирма в село за съжаление!Вибратора е почистен със спирт,има лека забележка надраскан е от зъб но е едва забелижимо!Утре ще ходя до Кърджали и мога да ви го изпратя само ви моля да поемете разходите по доставката и аз съм безработен в момента!
:wink: :car:
juve1986
 
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Дек 2017, 13:39

Re: търся за подарък ВИБРАТОР - може и да е ползван

Мнениеот kauda » 06 Дек 2017, 19:43

Вие не сте наред, жалко за момичето!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Следваща

Назад към Търся/Предлагам

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта