Алкохол с дрегер и кръвна проба - разграждането на алкохола в кръвта

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Алкохол с дрегер и кръвна проба - разграждането на алкохола в кръвта

Мнениеот Kristian » 03 Яну 2018, 19:21

Здр на всички извинявам се предварително ако темата не е за тук и за грешките попринцип.не пиша на латинеца . Сега по темата мин. Месец на 15 ти изпих около една водка с 2 редбула веднага след като я изпих потеглих с колата след около 2 мин.ме спря полиция при проверка а дрегер ми отчете 0.64 при граница 0.5 след това изпих около литър кока кола и отидох на кръвна проба та въпросът ми дали може да е по малко на кръвната разбрах че ако духаш веднага след приетия алкохол дрегера показвал повече и че от кола редбул и кафе имало ефект за колко време алкохола се разгражда в кръвта и след като след едната водка несъм пил повече алкохол някои ако знае нещо по темата и разграждането нека сподели 52кг съм 1.70
Kristian
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Яну 2018, 18:59

Re: Алкохол с дрегер и кръвна проба - разграждането на алкохола в кръвта

Мнениеот Kaya » 04 Яну 2018, 10:51

А когато пи водката с редбула мисли ли? Сега си тръгнал да се къхариш за кръвните изследвания, защо не помисли по-рано за това? Съжалявам, но не мисля, че изобщо е уместно някой да ти отговаря и да те успокоява, че пробата ти ще е по-ниска, а ти да си свиркаш и другия път пак така да направиш.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Алкохол с дрегер и кръвна проба - разграждането на алкохола в кръвта

Мнениеот FramarLekari » 04 Яну 2018, 11:35

Здравейте, Kristian!

Тук може да прочетете информация по въпроса:
ДОКАЗАТЕЛСТВО ЗА ВЛИЯНИЕТО НА АЛКОХОЛ, ОПРЕДЕЛЕНО ПО СЪДЪРЖАНИЕТО МУ В КРЪВТА МКБ Y90
ДИХАТЕЛЕН АЛКОХОЛЕН ТЕСТ

С уважение,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта