малки пъпки по кожата на пениса

малки пъпки по кожата на пениса

Мнениеот Лудака » 03 Фев 2018, 14:49

Здравейте!! Аз съм на 15 години и имам проблем с пениса.. Имам някакви малки пъпчици..Те са ми от няколко години!! Мислех че ще се махнат ,но не се махнаха :cry: хвана ме страх..Ако някой знае какво е моля да пише веднага..Благодаря предвярително
Лудака
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Фев 2018, 14:37

Re: малки пъпки по кожата на пениса

Мнениеот kalinka-kuku » 06 Фев 2018, 19:02

Лудака написа:Здравейте!! Аз съм на 15 години и имам проблем с пениса.. Имам някакви малки пъпчици..Те са ми от няколко години!! Мислех че ще се махнат ,но не се махнаха :cry: хвана ме страх..Ако някой знае какво е моля да пише веднага..Благодаря предвярително

Първо говори с баща си и посети венеролог. Няма от какво да се срамуваш, такива проблеми може да има всеки, може да са гъбички, може да е нещо безобидно, а може и нищо да не е. Не се срамувай, знам, че това е основен проблем, говори с родителите си, все пак всички имаме пениси (е, аз не де, хаха), та всички имаме интимни части и е съвсем нормално така, както понякога имаме проблеми с ушите или с настинка, да имаме и с тях. А може и да пишеш в темата с венеролога, като приложиш снимки, за да може да се види проблема! Успех!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: малки пъпки по кожата на пениса

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Фев 2018, 22:49

Аз също ти препоръчвам да отидеш на лекар, имам син (по-малък от теб), но виждам как се смущава по темите, свързани с мъжеството му. :) няма начин, винаги ще ви бъдем родители, все още си на такава възраст, чер трябва да потърсиш помощ, няма начин. Имай предвид, че ако ти се притесняваш, родителите ти се тревожат 100 пъти повече, говори с тях!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с кожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта