"За" или "Против" сте общите профили на двойки във Фейсбук?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

"За" или "Против" сте общите профили на двойки във Фейсбук?

Мнениеот Буба Мара » 23 Фев 2018, 15:29

Любовта е навсякъде около нас, особено в социалните мрежи, в частност Фейсбук. Има интересно явление, което се наблюдава там и което провокира доста въпроси, а именно: общите профили на влюбени двойки. Та въпросът е Вие бихте ли си направили такъв профил с половинката или да речем предпочитате взаимно да си надничате иззад гърбовете, за да се доберете до неговата/нейната парола :) За необвързаните въпросът е.. как Ви изглежда това отстрани, погледнато извън розовите очила
:kisslips: :kisslips: :kisslips:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: "За" или "Против" сте общите профили на двойки във Фейсбук?

Мнениеот Viktor.Ivanov » 23 Фев 2018, 16:12

Кошмар, никой от тези "профили" не издържа дълго.
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: "За" или "Против" сте общите профили на двойки във Фейсбук?

Мнениеот Гери.Габровска » 23 Фев 2018, 17:11

С мъжа ми сме с отделни профили и според мен така е редно да е. Най-малкото защото имаме различни интереси, приятели активности. Проблем с доверието, слава Богу, нямаме. :inlove: :inlove: :inlove: А от доста време сме заедно.

Познавам няколко семейни двойки с общи профили, които трябва да кажа, са си съвсем здрави семейства, но не го разбирам.
Това е ограничаване на личната свобода, никакво лично пространство. Има вечери, в които в групови чатове с приятелки става страшно мазало, та все трябва да чете ли? :jumpeveryone:
Аватар
Гери.Габровска
 
Мнения: 35
Регистриран на: 25 Окт 2016, 19:24

Re: "За" или "Против" сте общите профили на двойки във Фейсбук?

Мнениеот pitanka » 23 Фев 2018, 18:20

Аз пък познавам такива, които се написали и двамата в един профил, но май само жената оперира с него :smile: . Мъжът или не се занимава с такива глупости, или угажда на жена си та да има мир. Но е много гадна според мен, когато жената пише вместо мъжа, стават големи обърквания. Затова всяка жаба да си знае гьола.
pitanka
 
Мнения: 111
Регистриран на: 19 Юли 2016, 15:40

Re: "За" или "Против" сте общите профили на двойки във Фейсбук?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Фев 2018, 18:34

Харесват ми профилите, когато са "Мимето-Стефан Георги-Петя Михови". Тези профили казват "приключих с децата", но все пак заради тирето, може да имат до един изтърса - близнаци категорично НЕ!
Хора, ползващи един профил мъж и жена познавам, много САМО една двойка от тях използва профила по равно - и жената и мъжа пишат от там и публикуват. Имат разлика в изказа, но не винаги се долавя, което ме обърква и избягвам да комуникирам с тях.
В другите случаи жената е взела бившия мъжки профил, ъпгрейтнала го е със своето име, за да може да контролира приятелския поток и публикациите от бивши приятелки/приятели и от там насетне профила се превръща в лично неен. :lol:
За мен това е жалка проява на ревност. С мъжа ми имаме различни профили и си знаем паролите, никога не влизаме в чуждия профил да ровим кой какво е правил. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: "За" или "Против" сте общите профили на двойки във Фейсбук?

Мнениеот ракун » 28 Фев 2018, 15:02

Възприемам въпросът като " за или против общата четка за зъби"...
дори двоиката да се чувства ок с подобна практика е особено неприятно да общуваш в чат с подобен профил, защото не знаеш с кого всъщност говориш.
Аватар
ракун
 
Мнения: 23
Регистриран на: 01 Сеп 2017, 11:05

Re: "За" или "Против" сте общите профили на двойки във Фейсбук?

Мнениеот Vasilka756 » 28 Фев 2018, 15:31

откровена тъпотия. фейсбук се използва за комуникация, често лична, че аз с кой говоря? с приятелката ми или с мъжа й? да ми гледат и двамата обясненията ли? те един човек ли са или двама? :hammer: :snooty: :snooty:
Vasilka756
 
Мнения: 15
Регистриран на: 26 Фев 2018, 17:51

Re: "За" или "Против" сте общите профили на двойки във Фейсбук?

Мнениеот Mona_L » 28 Фев 2018, 15:51

Мнението ми може да се изрази с :front: а после като се разделят следва триене на снимки, правене на нови профили, обяснения...
Mona_L
 
Мнения: 11
Регистриран на: 28 Фев 2018, 15:42

Re: "За" или "Против" сте общите профили на двойки във Фейсбук?

Мнениеот frezia-o » 28 Фев 2018, 15:53

Абсолютна глупост, честно казано. Показно, елементарно и май въпрос на мода. :grin:
frezia-o
 
Мнения: 30
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:09

Re: "За" или "Против" сте общите профили на двойки във Фейсбук?

Мнениеот buba_18 » 28 Фев 2018, 17:27

Меко казано ужасно е това! Вече и профилите ни да са общи. Пълни глупости. Толкова ли си нямат доверие? Приятелят ми също искаше, но аз директно отказах..
buba_18
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Фев 2018, 09:49

Следваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта