Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Мнениеот sad » 09 Мар 2018, 15:58

както ходя на работа, така щъкам и из дома...признавам че има дни в които за запои слагам някаква шпакловка (грим), за да не ми говорят на "господине " по баровете, но до там ми се простират разкрасителните процедури. Ако човек има нужда да се чувства убав, то действа по въпроса - мъжете (и жените ви)знаят какво са си прибрали в къщите!
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Мар 2018, 16:40

Аз у нас ходя с анцуг и тениска, не винаги в чудесно състояние, а лятото съм склонна да се разнасям с някакви тотално мърляви рокли. :mrgreen: Старая се да не се показвам пред хората в този ми вид.
Също като Малина, не обичам хора по гащи, това ме побърква!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Мнениеот Maks » 12 Мар 2018, 17:30

Мъжете са друго нещо, ние може да си ходим по всякакъв начин - нали сме мъжеее :wink: Все сме готини :rockout: Хайде момчета сега, ударете по едно рамо :lol:
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Re: Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Мнениеот sad » 12 Мар 2018, 17:46

стига да сте чисти и облечени...сте търпими. Друг коментар относно "готиността ви нямам"!
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Мнениеот Малката Сладката » 13 Мар 2018, 13:56

Ами те повечето мъже изглеждат по един и същ начин навсякъде - мърляви и рошави. И какво по-чаровно от това? Не мога да измисля нещо по-привлекателно от току що станал от леглото мъж с рошава коса и няколко дневна брада. Направо настръхвам. Пък и след определен период от време, когато си научите и кътните зъби, дали той се е измил подмишниците или вие сте си сложили доволно количество кит, няма никакво значение. Приветствам естествения външен вид!
Малката Сладката
 
Мнения: 31
Регистриран на: 28 Фев 2018, 16:46

Re: Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Мнениеот Локумът » 13 Мар 2018, 16:22

Стига ми да знам, че сме се къпали, другото не ме интересува, дали ще са изсулени анцузите или ще има леке на блузата.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Мнениеот Maks » 16 Мар 2018, 18:13

Че кой не се къпе? Напраоо като се вкисна и летя към банята, аз съм много суетен :grin: И държа и мацката до мен да е на ниво!!!
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Re: Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Мнениеот Malina » 01 Апр 2018, 08:00

Maks написа:Че кой не се къпе? Напраоо като се вкисна и летя към банята, аз съм много суетен :grin: И държа и мацката до мен да е на ниво!!!

Всякакви ги има, знаеш ли колко приятелки имам с малки деца, с ей такива мъже като теб, дето държат много н асобствения си външен вид и социален живот, че не си поглеждат децата, а жените им изнемогват и дори нямат време да се изкъпят като хората..
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Мнениеот Стоян75 » 29 Окт 2018, 15:37

Абе, аз нямам половинка у дома, ама съвсем няма да имам против да се конти и вкъщи. Няма да си отглеждам някоя мърлява женица, я :nono:
Аватар
Стоян75
 
Мнения: 26
Регистриран на: 26 Окт 2018, 09:59

Re: Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Окт 2018, 18:57

какво значение има, важното е без дрехите какви ги върши, аз у нас съм като сирийски бежанец.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта