Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Мнениеот Ваня Стойчева » 02 Мар 2018, 16:11

В арабския свят, жената се гласи за мъжа си и вкъщи е господарка - облича най-красивите си дрехи и се показва само на своя съпруг, а навън се покрива, за да не я гледат другите.
В нашата страна е обратно - навънсме принцеси, прекрасни, красиви, а вкъщи сме с опърпани дрехи с петка, скъсани анцузи и раздърпани тениски, рошави мазни коси, без грим и с подпухнало лице.
Как трябва да изглежда жената у дома, трябва ли да се кипри за мъжа си? Питам ви като мъже, какво е вашето мнение?
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Мнениеот orck » 02 Мар 2018, 16:16

Моята съпруга слага грим когато отива на работа....да това я прави изключително красива, но всъщност крие малкия белег над веждата, които има от дете и трапчинката, която се появява толкова рядко на бузата й.
Ъхъ -очите й изглеждат огромни, скулите прекрасно очартани и човек се чуди как да не зяпа устните, и ДА тва ми пали фитила, но има изключителен чар в това двете с детето да носят еднакви тениски и анцузи у дома.
Мога да зяпам намазани к***и както на улицата,така и в офиса, у дома си искам ненормалното момиче.
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Мнениеот Maks » 08 Мар 2018, 17:12

Все пак трябва да изглежда добре - тия парцали, кърпи нещо развалят общата визия. Не много гримирана, но да се вижда, че си е обърнала внимание.
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Re: Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Мнениеот Maks » 08 Мар 2018, 17:13

Всъщност трябва да изглежа добре-по клинчета, по къси панталонки лятото, ммм такива си ги харесвам аз.
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Re: Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Мнениеот Andrey » 08 Мар 2018, 17:16

на мен ми стига да виждам, че поне си е облякла чисти дрехи, като й дойде в повече от грижите за децата, се намесвам, то си личи по външния вид. :mrgreen: Иначе особено значение не отдавам на вида й у дома, важното е да й е удобно.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Мнениеот orck » 08 Мар 2018, 17:17

щом не държиш да ходи полу-гола през зимата всичко е наред.....дано поне в доам ви е топло :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ебавам се, разбира се.
Верно момичето ходи с "кърпа" из къщата?
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Мнениеот Kremiliya » 09 Мар 2018, 11:25

За мъжете сигурно има значение, аз не правя излишно, гледам дрехите ми да са чисти и удобни.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Мнениеот orck » 09 Мар 2018, 15:07

Момичета а мъжете у дома как трябва да изглеждат?
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Мнениеот Malina » 09 Мар 2018, 15:32

orck написа:Момичета а мъжете у дома как трябва да изглеждат?

Задълкжително да не са по гащи! Вбесявам се да видя мъж по боксерки само! Както жената спазва някакво благоприличие, това се отнася и за мъжете, нека да носят къси гащи - поне, разбирам, че за тях е позволено да са по голи тела нагоре, дори и ако гърдите им са по-големи от на жена, нооо .. по гащи само ми бърка в здравето!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Важно ли е за вас как изглежда половинката ви у дома?

Мнениеот Стоян Петров » 09 Мар 2018, 15:53

Ваня Стойчева написа:В арабския свят, жената се гласи за мъжа си и вкъщи е господарка - облича най-красивите си дрехи и се показва само на своя съпруг, а навън се покрива, за да не я гледат другите.
В нашата страна е обратно - навънсме принцеси, прекрасни, красиви, а вкъщи сме с опърпани дрехи с петка, скъсани анцузи и раздърпани тениски, рошави мазни коси, без грим и с подпухнало лице.
Как трябва да изглежда жената у дома, трябва ли да се кипри за мъжа си? Питам ви като мъже, какво е вашето мнение?

Аз като един възпитан, културен и обичащ секса съпруг и баща на три деца, ще Ви кажа, че държа жена ми винаги да е в приличен и чист вид. Парите не са проблем, имаме домашна помощница. Още от както се взехме със съпругата си държах да й е ясно, че не сме в арабския свят, както Вие сте се изразили и искам да е господарка и на вън. Нека хората да знаят и за мен колко съм прекрасен и невероятен щом тази красива жена е с мен (това в кръга на шегата).
Стоян Петров
 
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Мар 2018, 15:14

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron