Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот orck » 16 Мар 2018, 18:02

Като бях хлапе тва ми беше магазина за дрехи. Имаше периоди, в които само белюото по мен беше купено от "редовен магазин".
До такава степен беше нотрмално, че в семейството ми на "килата"(магаизни 2ра ръка) им се викаше "Кореком Тудорка".
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот Low Key » 19 Мар 2018, 09:53

По принцип харесвам идеята и знам, че мои познати са откривали уникални неща. Въпросът е да се прегледа всичко щателно и да има твоя номер. Само че аз трудно си намирам дрехи в обикновените магазини, какво остава за втора употреба. Иначе съм напълно за!
Аватар
Low Key
 
Мнения: 9
Регистриран на: 01 Мар 2018, 13:39

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот Pipilota » 19 Мар 2018, 13:46

Никога не съм била почитателка, харесвам да нося нови дрехи, не ми харесват старите, не казвам, че не бих си купила разбира се, но не винаги са толкова изгодни. Вече благодарение на интернет можем да си намерим мнооого евтини неща и нови, дори и по-изгодни от тези в килата, освен ако не хванеш някой много изгоден ден, когато пък вече всичко е обрано.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот orck » 20 Мар 2018, 18:15

Проблема не винаги е в това колко са евтини Пипилота. А в това колко са качествени.
Нееднократно съм давал 3-4 пъти по-малко пари за 3-4пъти по-качествена стока втора ръка. Дори когато купувам маркови дрехи/обувки се е случвало да издържат по-малко време от тия дето са 2ра ръка.
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот mariyana » 25 Май 2018, 11:19

Напълно съм съгласна с теб. Важно е качеството.
mariyana
 
Мнения: 20
Регистриран на: 19 Фев 2018, 01:06

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Май 2018, 15:16

На мен не ми харесва миризмата от тях. :lol: и това, че няма размери, докато си отиваш в магазина и си има номерация, купуваш си.
Никога не съм намирала нещо хубаво, може би нямам търпение, а и не съм ровила кой знае колко усърдно де.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот Буба Мара » 25 Май 2018, 15:31

Low Key написа:По принцип харесвам идеята и знам, че мои познати са откривали уникални неща. Въпросът е да се прегледа всичко щателно и да има твоя номер. Само че аз трудно си намирам дрехи в обикновените магазини, какво остава за втора употреба. Иначе съм напълно за!

Точно в тези магазини е възможно да намериш дрехи в твоя размер, защото там дрехите не са така да се каже "универсални размери", които са точно 4 в редовните магазини и не се ли вместиш в калъпа, ходиш евентуално по шивачки или като си нацапаш единствените дънки, които са ти по мярка изпадаш в шок, защото дори и да имаш пари, трудно ще ти смениш от масовите магазини, защото са ти взимани за подарък от приятелка, която живее извън България. :+1:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Май 2018, 15:33

Всичко си е ровене, как имате търпение да се взирате в сумалък закачалки, да човъркате и т.н. :) нямам г това търпение, затова вечно пазарувам онлайн.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот Тъжна Луна » 25 Май 2018, 16:11

rabotnata pchela написа:Всичко си е ровене, как имате търпение да се взирате в сумалък закачалки, да човъркате и т.н. :) нямам г това търпение, затова вечно пазарувам онлайн.

И аз пазарувам онлайн, но понякога така се отнасям и в онлайн ровенето, че той денят минал, а аз съм си купила вместо 15 парцала - три. :roll:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот Милинка » 28 Май 2018, 16:47

Ако трябва да избирам между дрехи-2-ра ръка или онлайн - предпочитам първото. Виждаш го, пипаш го, преценяш размера-може и да се пробва и плащаш. Другият вариант има вероятност да се размине дрехата от снимка и действителност. Да не говорим, че размерите навсякъде са различни.Отделно плащаш едни пари за доставка - ако се пазарува по няколко неща от проверено място - да, но за 1, 2 дрехи-онлайн - не съм съгласна.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта