Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот Stark » 29 Май 2018, 09:47

иМА МНОГО добри попадения във втората ръка. Аз си купувам и онлайн, и в магазини и втора ръка, изобщо не се притеснявам.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот Веси Вес » 29 Мар 2019, 12:23

Мен ме е гнус. Не съм сноб, просто започвам в главата си да си представям какви хора са ги носили и ми става наистина неприятно. :oops: Колкото и да се перат, все така ми е кофти, като не знам кой и как ги е носил.
Веси Вес
 
Мнения: 76
Регистриран на: 07 Яну 2019, 10:35

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот Viki Borisova » 29 Мар 2019, 16:24

Никога не купувам дрехи втора употреба. Смятам че е крайно нехигиенично, колкото и да са обработени и дезинфекцирани. Това е парцал, носен незнайно от кого. А най-много се дразня, като чуя, че някоя майка е облякла новороденото си бебе с дрехи втора употреба. Но виждаш ли, те били нови, с етикетите. Аз мога да сложа етикет на старата парцалена черга на баба!
Viki Borisova
 
Мнения: 94
Регистриран на: 22 Мар 2019, 11:22

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот Валя.Танева » 08 Май 2019, 11:58

От там съм си намирала страхотни бутикови неща. Даже с етикетите по тях. Естествено, и боклуци има много, но понякога човек попада на съкровища, които няма как да видиш облечени от друг :wink:
Валя.Танева
 
Мнения: 44
Регистриран на: 08 Май 2019, 09:56

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот iveton » 27 Мар 2022, 21:19

Здравейте, преди години посещавах един много голям магазин за дрехи близо до Пирогов. Бях доволна и намирах дрехи на изгодна цена, много от тях не бяха носени. Поради някаква причина затвориха магазина или го приместиха някъде. От тогава не намирам дрехи втора употреба, които да си струват покупката. За сметка на това, започнах да пазарувам онлайн и засега съм доволна от намаленията, които магазините предлагат в края на сезона.
iveton
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Мар 2022, 21:10

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта