Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот natasha » 12 Мар 2018, 22:35

Купувате ли си дрехи втора употреба? Аз от време на време си взимам, но ми е много трудно да намирам хубави неща, защото трябва много да се рови, а имам приятелки, които все си намират страхотни неща. А вие?
natasha
 
Мнения: 7
Регистриран на: 06 Мар 2017, 23:23

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот Ваня Стойчева » 13 Мар 2018, 10:26

МНого рядко, не успявам да намеря нещо, което да си струва, често ми изглеждат захабени и определено не в добро качество. Но и аз имам приятелки, у спяват да открият хубави неща, осоибено дъщерите им, де ;)
Така че нямам лошо мнение за тях, стига да имаш търпение да ровиш.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот Joyful » 13 Мар 2018, 11:16

Постоянно си купувам дрехи втора употреба. Имам страхотни находки. Е наистина трябва да се рови, за да се намери нещо, което си заслужава. Последното ми кожено яке го взех за без пари и си го нося вече трета година... Стига да имате време и търпение се намират добри неща.
Joyful
 
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Мар 2018, 16:28

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот Малката Сладката » 13 Мар 2018, 13:48

Най-редовно си купувам дрехи втора употреба. Правя го не от липса на пари, а от практична гледна точка и за удоволствие. Обичам да се ровя из стари дрехи (запзени разбира се) и да намирам истински съкровища за малко пари. Проблемът е, че действа пристрастяващо и вместо да спестиш, ти харчиш повече, защото вместо да си купиш една дреха за 30 лв, ти си купува 5-6 за по 5 и ей я на, крайната сума е същата.
Малката Сладката
 
Мнения: 31
Регистриран на: 28 Фев 2018, 16:46

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот Буба Мара » 13 Мар 2018, 14:39

natasha написа:Купувате ли си дрехи втора употреба? Аз от време на време си взимам, но ми е много трудно да намирам хубави неща, защото трябва много да се рови, а имам приятелки, които все си намират страхотни неща. А вие?

Мда.. аз пазарувам, но основно онлайн и обикновено си намирам каквото търся. Дори номерацията ми е много по-ясна от колкото в масовите магазини. И куриозното е (или не чак толкова) че най-много не пазиш дрехите, които си взел от магазин втора ръка, а именно те имат по-дълъг живот от тези, които си купил нови. Приятелките ти си намират страхотни неща, щото имат и свободно време. Лично аз не ровя особено, тъй като дрехите ги дезинфекцират с някакъв препарат, който ако вдишам и ми прилошава.
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот Локумът » 13 Мар 2018, 16:15

Нямам мнение, ако някой има нужда да си купува от там нека да го прави, но аз предпочитам новите качествени дрехи. НИкога не съм носил втора ръка.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот mariyana » 13 Мар 2018, 17:36

Аз най-често пазарувам от . Досега винаги попадам на коректни продавачи и доста хубави дрешки си накупих в последно време. Почти всичките са като нови. Пазарувам и от магазини за втора употреба, но там ми е доста по-трудно да намирам моят размер дрехи.
mariyana
 
Мнения: 20
Регистриран на: 19 Фев 2018, 01:06

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот Милинка » 13 Мар 2018, 18:20

Аз също съм си купувала дрехи от такива магазини, понякога има доста добри находки. Избрала съм си 2-3, които зареждат добри неща. Но честно да си кажа ми е кофти в тези магазини-мирише много гадно и едва издържам.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот vanusha » 13 Мар 2018, 19:50

Не знам заради дезифенктанта ли е, но наистина мирише и понякога е и много спарено, много хора, много стока, на малко пространство
Обаче има изгодни сделки, вземала съм панталони на мъжа ми за стотинки.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Дрехи втора употреба - какво е вашето мнение?

Мнениеот Милинка » 16 Мар 2018, 17:52

Интересно е, че в такива магазини има % намаление в определни дни или сезони :)
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron