ЕЛЕКТРИЧЕСКИ АСПИРАТОР ЗА НОС - мнения и препоръки

Апарати, аксесоари и уреди с медицинска или козметична употреба - задайте своя въпрос и вижте повече мнения.

Re: ЕЛЕКТРИЧЕСКИ АСПИРАТОР ЗА НОС

Мнениеот viviann » 30 Окт 2018, 15:35

Аз съм от недоволните. Мощността е много по-малка от тази на аспиратора за прахосмукачка.
viviann
 
Мнения: 161
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:16

Re: Помпичка за нос – излишни сълзи или незаменим помощник?

Мнениеот flip » 18 Дек 2018, 15:20

Препоръчвам с две ръце тази за прахосмукачка - Baby Vac. Много по-ефикасна от обикновените.
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Ползвали ли сте Baby Vac - аспиратор за прахосмукачка?

Мнениеот Ani_ » 30 Яну 2019, 11:32

Да ви кажа, покрай бебето се изумих колко нови неща са създадени за улеснение на родителите и самите деца :mrgreen:
Една мама в парка ми спомена за този аспиратор Baby Vac, защото стана дума, че бебето ми е имало хрема доста дълго време и че не спахме доста нощи подред. Тя го похвали, че вършел страхотна работа, точно за малки деца, които не могат да си издухват сами нослетата и при задни хреми.
Вие ползвали ли сте го, доволни ли сте?
Ani_
 
Мнения: 108
Регистриран на: 04 Дек 2018, 11:43

Re: Ползвали ли сте Baby Vac - аспиратор за прахосмукачка?

Мнениеот Дороти » 30 Яну 2019, 12:21

По времето на моите деца нямаше такъв аспиратор, но още помня с едното дете колко драми сме имали с хремите. Направо не искам да си спомням. Просто чакахме хремата да отмине. :mrgreen:
Дороти
 
Мнения: 150
Регистриран на: 25 Окт 2018, 10:10

Re: Ползвали ли сте Baby Vac - аспиратор за прахосмукачка?

Мнениеот velvet_81 » 30 Яну 2019, 12:24

От много години ми е верен помощник при хремави деца. Който го е измислил, е велик човек :mrgreen:
Страхотно облекчение носи на децата. Особено ако често страдат от [url^https://forum.framar.bg/topic18297.html]задни хреми[/url]. Понякога нослетата им са сухи, а всъщност имат много секрети, но навътре. Тоест, ако са по-жилави, аспираторът е спасението. Слагам физиологичен разтвор, изчаквам около половин час и издърпвам. Препоръчвам горещо.
velvet_81
 
Мнения: 194
Регистриран на: 24 Окт 2018, 08:45

Re: Ползвали ли сте Baby Vac - аспиратор за прахосмукачка?

Мнениеот Ani_ » 30 Яну 2019, 12:26

А дали уврежда по някакъв начин носната лигавица, пука ли капиляри или пък да е проблем за ушите?
Знам че сигурно задавам смешни въпроси, но нямам идея каква е смукателната сила на този аспиратор и се опитвам да си обясня някои неща.
Ani_
 
Мнения: 108
Регистриран на: 04 Дек 2018, 11:43

Re: Ползвали ли сте Baby Vac - аспиратор за прахосмукачка?

Мнениеот Надя! » 30 Яну 2019, 12:32

Няма никакъв риск за капилярите или ушите. Аз говорих с УНГ лекар преди да купим. Сигурно е една от най-полезните ни покупки. Досега не е стигало детето до бактериална инфекция. Много хубаво почиства. И не е скъпо, предвид факта, че изкарваш с него дълго време. Една приятелка каза, че го ползва вече трета година.
Надя!
 
Мнения: 66
Регистриран на: 18 Дек 2018, 11:10

Re: Ползвали ли сте Baby Vac - аспиратор за прахосмукачка?

Мнениеот Таня Иво » 30 Яну 2019, 12:34

Има и друга марка, която предлага аспиратор на същия принцип - Носко. Но аз лично не съм очарована от него, защото не е така ергономичен. Просто в аптеката до нас нямаше Baby Vac и ми предложиха Носко. Обаче накрайника не е много подходящ за съвсем малки нослета. Така че по-добре Бейби Вак.
Таня Иво
 
Мнения: 105
Регистриран на: 20 Ное 2018, 09:41

Re: Ползвали ли сте Baby Vac - аспиратор за прахосмукачка?

Мнениеот Валерия М » 30 Яну 2019, 12:35

Самата джаджа е много добре измислена и смукателната сила въобще не е притеснителна, тествала съм го върху себе си.
Проблем може да има, ако детето се стресира от прахосмукачката. Моят син истерясваше и не позволяваше дори да го доближа с аспиратора, за съжаление :roll:
Валерия М
 
Мнения: 79
Регистриран на: 07 Дек 2018, 10:13

Re: Ползвали ли сте Baby Vac - аспиратор за прахосмукачка?

Мнениеот Ani_ » 30 Яну 2019, 12:37

В това отношение няама да имаме проблем. Даже му е интересно като пуснем прахосмукачката.
Благодаря че писахте, навихте ме :mrgreen:
Ani_
 
Мнения: 108
Регистриран на: 04 Дек 2018, 11:43

ПредишнаСледваща

Назад към Медицински принадлежности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта