марки козметика - кои са ви фаворитите?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: марки козметика

Мнениеот huanita » 11 Яну 2012, 18:27

valiart написа:Моята любима марка е SANS SOUCIS – известната марка немска козметика – предлага декоративна козметика и кремове. SANS SOUCIS е единствената марка в света, която използва в продуктите си като изключителна съставка минерална вода от Баден-Баден.


Ц, не е вярно, че е динствена и освен това изключителна съставка не може да е само минерална вода. В баден - баден водата е страхотна, а градската им Баня е най- страхотното СПА което съм виждала, но самата вода не е с нищо по-ценна от нашите Поморийска, Велинградска и Хисарска. Само маркетинга е различен.
huanita
 
Мнения: 86
Регистриран на: 29 Мар 2011, 16:39

Re: марки козметика

Мнениеот the princess » 20 Окт 2012, 17:21

сиско написа:момичета кои са ви любимите марки козметика, гримове, кои продукти са ваши фаворити и кои не са отговорили на вашите очаквания?

Аз също нямам определена любима марка козметика, използвам всичко, което най-ми допадне на кожата може и да повторя, но определено не мога да си позволя скъпа козметика, задоволявам се с козметика на Лореал, Гарние, Авен. Не винаги марката означава качество!
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30

Re: марки козметика

Мнениеот beautymaniac » 02 Ное 2012, 12:10

Аз също нямам определена марка любима козметика. Използвам продуктите на Клиник, Л'Ореал, Макадамия Нейчъръл Ойл, Ла Рош Позе, МАК, Живанши, Диор.
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: марки козметика

Мнениеот ema_stef » 19 Ное 2012, 20:50

За моите марки имам доста които съм ползвала но да опиша тези които наистина дават резултат :D Доволна съм от Клиник фон дьо тените им са невероятни, за коса Шварцкопф Бонакюр професионалната серия предназначена за употреба във фризьорските салони достъпна и за нас обикновените хора, гримове на МАС и Ланком страхотни ефекти, събирам си паричките и си ги давам за гримовете само от тези две марки, спиралата на Ланком Хипноуз просто няма друга такава спирала с ефекта, който постигам с Ланком Хипноуз. :D Харесвам и лосионите за тяло на Виктория'с Сикрет но тях си ги набавям от Щатите, когато ми ги пратят приятелите от там :lol:
ema_stef
 
Мнения: 16
Регистриран на: 23 Окт 2012, 18:19

Re: марки козметика

Мнениеот the princess » 20 Ное 2012, 17:20

Ох аз харесвам Есте Лаудер, но колкото и да си събирам парички, все не стигат до козметика с тази марка. Ползвала съм няколко неща с тази марка и съм възхитена!
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30

Re: марки козметика

Мнениеот beautymaniac » 21 Ное 2012, 13:12

Съгласна съм с теб, че предлагат страхотни неща. И аз съм им фен :) Последно се поглезих с тази четка за очна линия http://bg.strawberrynet.com/makeup/este ... 47/#DETAIL. Няма техен продукт, който да съм пробвала и да не ми е харесал :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: марки козметика - кои са ви фаворитите?

Мнениеот Elica » 14 Яну 2015, 16:36

Любима марка май нямам, честно да ви кажа, най-много гледам цената, харесвам Пантен иначе псоред мен кремовете им са много добри, но то друга страна не харесвам шампоаните им. За грм използвам най-често Мейбълин и Л'ореал.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: марки козметика - кои са ви фаворитите?

Мнениеот Ваня Стойчева » 23 Яну 2015, 12:04

Харесвам Пентен и Лореал:) Достъпни цени и не са лоши продуктите им :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: марки козметика - кои са ви фаворитите?

Мнениеот Rali_hr » 26 Яну 2015, 14:34

Ваня Стойчева написа:Харесвам Пентен и Лореал:) Достъпни цени и не са лоши продуктите им :)

И аз тях харесвам. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: марки козметика - кои са ви фаворитите?

Мнениеот annydance » 29 Дек 2015, 13:12

Аз съм очарована от Petit Marseillais единствените душ гелове, които не изсушават кожата ми, както и от All Natural :wink:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron