За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.
Правила на форума
Добави отговор

марки козметика - кои са ви фаворитите?

18 Ное 2011, 15:41

момичета кои са ви любимите марки козметика, гримове, кои продукти са ваши фаворити и кои не са отговорили на вашите очаквания?

Re: марки козметика

18 Ное 2011, 21:31

Моята любима марка е SANS SOUCIS – известната марка немска козметика – предлага декоративна козметика и кремове. SANS SOUCIS е единствената марка в света, която използва в продуктите си като изключителна съставка минерална вода от Баден-Баден.

Re: марки козметика

21 Ное 2011, 19:47

интересно, не съм я чувала, но ще потърся повече информация за нея

Re: марки козметика

21 Ное 2011, 23:09

сиско написа:интересно, не съм я чувала, но ще потърся повече информация за нея


Горещо препоръчвам!:) Ето сайт http://www.syncombg.com/sanssoucis/

Re: марки козметика

23 Ное 2011, 10:22

За съжаление при мен нещата опират и до цена на продуктите, защото и да искам не бих могла да си позволя по-скъпички козметични серии :cry: Засега ползвам кремовете за лице на Дева, лосион за тяло и крем за ръце на Ейвън...

Re: марки козметика

05 Дек 2011, 13:12

Препоръчвам козметиката на Гарниер. Доволна съм от всеки продукт който съм си го купила. Ползвам крем за лице на Гарниер вече 5 години и не мислям да го сменям. Освен това ползвам и мляко за почистване на лице, лосион за тяло и други. Единствено шампоаните не ги харесах но пак затова ползвам шампоани на Лореал и съм предоволна! :)

Re: марки козметика

05 Дек 2011, 14:37

Bjanka написа:Препоръчвам козметиката на Гарниер. Доволна съм от всеки продукт който съм си го купила. Ползвам крем за лице на Гарниер вече 5 години и не мислям да го сменям. Освен това ползвам и мляко за почистване на лице, лосион за тяло и други. Единствено шампоаните не ги харесах но пак затова ползвам шампоани на Лореал и съм предоволна! :)

аз също ползвам продукти на Гарниер, сега съм си купила лосиона за тяло с шея за дълготрайна хидратация. Много съм доволна наистина има страхотен ефект.

Re: марки козметика

24 Дек 2011, 15:56

Според мен марката не е толкова важна. Ако човек е наясно с козметичните съставки, може да си спести доста пари от скъпа козметика.

Re: марки козметика

29 Дек 2011, 10:03

Не купувам определена марка козметика. Както днес измиващият ми гел е биодерма, така утре ще си взема билка например. :lol:
Същото важи и за декоративната.
Спиралите, обаче, са друга бира- задължително Maybelline.

Re: марки козметика

04 Яну 2012, 16:57

Не робувам на определена марка-ползвам Гарниер, Лореал, Лиерак, Maybelline.
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3