цялостна грижа за лицето - спазвате ли трите стъпки?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: цялостна грижа за лицето

Мнениеот aninka » 16 Май 2012, 10:08

сиско написа:момичета спазвате ли трите стъпки почистване, тонизиране, хидратиране или не?

Спазвам ги, защото кожата ми просто го изисква от мен :roll: Ако не си почистя лицето, тутакси ми излизат някакви гадорийки :mrgreen: Няма как да оставя цялата мръсотия, насъбрала се през деня, върху кожата си, че и да легна да спя с нея... Почиствам си лицето по няколко пъти на ден, когато се сетя - с почистващ и освежаващ лосион, и памучни тампони за грим. Сутрин и вечер използвам измиващ гел и задължително хидратирам след това. Както вече писах - моята козметика е на Веледа, защото първо ми действа много добре на кожата и второ е изцяло натурална, поне така пише ;)
aninka
 
Мнения: 100
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:15

Re: цялостна грижа за лицето

Мнениеот Ваня_13 » 22 Окт 2012, 15:19

Някой ползвал ли е новите продукти на Гарние с грейпфрут?
Ваня_13
 
Мнения: 140
Регистриран на: 18 Юни 2012, 13:59

Re: цялостна грижа за лицето

Мнениеот beautymaniac » 25 Окт 2012, 13:24

Аз ползвам продуктите на Клиник от серията Дерма Уайт - почистващия лосион и овлажняващия крем и съм изключително доволна. :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: цялостна грижа за лицето - спазвате ли трите стъпки?

Мнениеот klara » 04 Май 2016, 10:42

Откакто се помня, само почиствам лицето с тоалетно мляко сутрин и вечер. Ако не го направя, чувствам все едно съм мръсна и ме гложди, докато не го направя, не мога да си легна с непочистено лице :lol: . Навик, какво да се прави! Сутрин се мажа с дневен крем и с това май приключва грижата ми.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: цялостна грижа за лицето - спазвате ли трите стъпки?

Мнениеот Moni_265 » 19 Ное 2018, 15:31

Не винаги мога да ги следвам. Аз не се гримирам силно, така че не е такава драма. Обикновено правя маска, после нанасям крем. Това е.
Аватар
Moni_265
 
Мнения: 72
Регистриран на: 12 Ное 2018, 15:24

Предишна

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта