Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Пенчо Кубадинский » 10 Апр 2018, 19:44

Milata1234 написа:Не съм сексуално активна! Достатъчно ми е веднъж,два пъти седмично...Но...един месец...при положение,че сме от ,,вчера" ?! Така си е от самото начало! Така дочух е бил и с предишните .
Има и нещо друго....Веднъж забелязах на пениса му мехурче...замълчах си.На следващия секс беше изчезнало!! Е какво беше това?!!? Възможно ли е да прекалява с мастурбирането?? Може ли от мастурбация да се
получи мехурче...??

Мехурче? Да няма разширени вени - варикоцеле?
Пенчо Кубадинский
 
Мнения: 109
Регистриран на: 02 Мар 2018, 10:06

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Milata1234 » 10 Апр 2018, 21:21

Изобщо не зная.А мехурчето изчезна.Ако е разширена вена ще изчезне ли току така??
Milata1234
 
Мнения: 61
Регистриран на: 06 Апр 2018, 22:04

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Пенчо Кубадинский » 10 Апр 2018, 22:57

Milata1234 написа:Изобщо не зная.А мехурчето изчезна.Ако е разширена вена ще изчезне ли току така??

Ако е легнал и ако е прав, налягането е различно- както с разширените вени на краката - ако сте прав, изпъкват, ако си легнал, може и да не се видят.
Пенчо Кубадинский
 
Мнения: 109
Регистриран на: 02 Мар 2018, 10:06

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот kauda » 11 Апр 2018, 16:03

По-скоро може да е някаква инфекция, отколкото разширени вени, те не са ли по-плътни и по-големи...
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Милинка » 11 Апр 2018, 16:12

С мъжете се говори направо, колко и да му намеквате, той толкова ще отлага. Ясно е, че има някакъв проблем, но не ви е споделил. Може и да не желае. Но, не ви пречи да пробвате. Разбира се по тактичния начин, защото ще навлезете в неприятна за него тема.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот kauda » 11 Апр 2018, 16:13

Милинка написа:С мъжете се говори направо, колко и да му намеквате, той толкова ще отлага. Ясно е, че има някакъв проблем, но не ви е споделил. Може и да не желае. Но, не ви пречи да пробвате. Разбира се по тактичния начин, защото ще навлезете в неприятна за него тема.

За такива разговори няма тактичен начин, каквото и да му кажеш, той смисъла е един и същи, по-добре да се говори колкото се може по-открито по въпроса.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Milata1234 » 11 Апр 2018, 17:07

Благодаря ви на всички!! Не е инфекция- здрави сме. От три месеца съм ,,тактична" ине се получи. Бях директна вчера и ми изключи телефона, не дойде да ме вземе и тн.Сутринта му казах,че ,,закривам'' темата.Казва че проблем няма и аз съм се чудела какво да измисля.Но отбягвасекса! Да се оправя!
Milata1234
 
Мнения: 61
Регистриран на: 06 Апр 2018, 22:04

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Milata1234 » 11 Апр 2018, 17:10

,,Плюската " на пениса му било белег по рождение.Но аз не бях забелязала...
Milata1234
 
Мнения: 61
Регистриран на: 06 Апр 2018, 22:04

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Pipilota » 11 Апр 2018, 20:03

Значи сте прекратили връзката, жалко за него, трябва мъжете да се научат, че жените имат нужди! Много често мъжете смятат, че само тяхнат апотребност е от значение, без значенеи дали искат повече или по-малко секс от жената!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Milata1234 » 12 Апр 2018, 10:17

Pipilota Не мила, не съм прекратила връзката! За съжаление няма две добрини...Проблемът е голям, секс не липсва съвсем,но нормално е поне веднъж седмично да се случва.Отказва признае,че има проблем.Но ако наистина е свикнал ,, на ръка''...Гнус ме е да си го представя дори! Та аз съм жена отвсякъде...кога и кой ще ми се радва!?
Иначе извън секса пък той ми дава неща ,които никой не може да ми даде- емоций,смях,ходим навсякъде, винаги е навит на всичко.А аз много добре зная какви са сега хората...разведена съм от четири години...На никой не му пука за другия....Ще търпя...защото просто няма хора..Виждам го как се гордее с мен пред близките си.
Milata1234
 
Мнения: 61
Регистриран на: 06 Апр 2018, 22:04

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта