Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Пенчо Кубадинский » 16 Апр 2018, 23:36

Milata1234 написа:Хах, не виждам нищо лошо да си контактуваме.Рядко проявявам такова желание.По принцип не чатя с никой, дори и с приятелите ми...нямам нерви....но.....май завидя господинчото хихи...

Това е май госпожичка ;)
Пенчо Кубадинский
 
Мнения: 109
Регистриран на: 02 Мар 2018, 10:06

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот mix_twix » 17 Апр 2018, 08:40

Milata1234 написа:Хах, не виждам нищо лошо да си контактуваме.Рядко проявявам такова желание.По принцип не чатя с никой, дори и с приятелите ми...нямам нерви....но.....май завидя господинчото хихи...
Не искам да ти смилам самочувствието, но повярвай, не си ни чак толкова интересна. :mrgreen: Даже завиждам е меко казано, думите и държанието ти са като на евтина кокона. :cheers:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Пенчо Кубадинский » 17 Апр 2018, 08:51

mix_twix написа:
Milata1234 написа:Хах, не виждам нищо лошо да си контактуваме.Рядко проявявам такова желание.По принцип не чатя с никой, дори и с приятелите ми...нямам нерви....но.....май завидя господинчото хихи...
Не искам да ти смилам самочувствието, но повярвай, не си ни чак толкова интересна. :mrgreen: Даже завиждам е меко казано, думите и държанието ти са като на евтина кокона. :cheers:

Пък на мен ми е много интересна и истинска. Пък на!
Пенчо Кубадинский
 
Мнения: 109
Регистриран на: 02 Мар 2018, 10:06

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот mix_twix » 17 Апр 2018, 08:57

Ами възползвай се. :mrgreen: Тя явно иска да се предложи на някой, дето няма да го има тоя проблем
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Пенчо Кубадинский » 17 Апр 2018, 10:10

mix_twix написа:Ами възползвай се. :mrgreen: Тя явно иска да се предложи на някой, дето няма да го има тоя проблем

Я по-учтиво с дамата, момиче... :tappingfoot:
Пенчо Кубадинский
 
Мнения: 109
Регистриран на: 02 Мар 2018, 10:06

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Pipilota » 17 Апр 2018, 14:58

Предлагам ви да приключим с тази тема, жената си намери по-личен интерес, а и ние няма как да помогнем. Няма смисъл да се влиза в заплашителен режим и потропване с крак. :!:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Пенчо Кубадинский » 17 Апр 2018, 21:35

Pipilota написа:Предлагам ви да приключим с тази тема, жената си намери по-личен интерес, а и ние няма как да помогнем. Няма смисъл да се влиза в заплашителен режим и потропване с крак. :!:

Благодаря за интелигентния подход!
Пенчо Кубадинский
 
Мнения: 109
Регистриран на: 02 Мар 2018, 10:06

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Milata1234 » 18 Апр 2018, 13:34

Интересно! Достатъчно харесвана жена съм...че да се предлагам на когото и да било.Не съм крайно нуждаеща се! Това за завистта беше една шегичка разбира се! Стойност3н и уважаван човек съм.А вие госпожо или госпо'ице пишете си...няма проблем.
Milata1234
 
Мнения: 61
Регистриран на: 06 Апр 2018, 22:04

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Milata1234 » 18 Апр 2018, 13:40

Да, факт е, че приятелят ми не е по интимната част, но....Поне връзката ни се крепи на по- истински неща! Не си търся секс манияк...Аз самата не съм такава.Да, проблем има и затова споделих.Не целя да бъда ,,интересна", хахахах.Ок!! Както кажеш.А да си търся заместници мъже- в интернет..смях.Имам безброй познати и приятели
Milata1234
 
Мнения: 61
Регистриран на: 06 Апр 2018, 22:04

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Dipsy » 18 Апр 2018, 15:03

Пенчо Кубадинский написа:
Dipsy написа:Айдееее, а аз си мислех, че в този форум сайтовете за запознанства не са на почит :lol: :lol: :lol:

Завиждаш ли? :cheerleaderkid:

Аз правя достатъчно секс и приятелят ми еякулира редовно :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Само Вие да не му завидите, че ще трябва да го водя на ходжа да му бае :razz:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта