Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Milata1234 » 06 Апр 2018, 22:29

Здравейте!! Имам проблем,който вече ме изнервя жестоко.С приятелят ми сме заедно едва от три месеца! Добър е, държи на мен, виждаме се всеки ден....но...Не ме държи за ръката, Не ме целува, Не ме гушка, Избягва секса!! Все едно изпитва неудобство да ме целуне.Аз съм изключително гальовна и това ме вбесява! Той е на 45г...аз на 39г.Отворен е даже прекалено към хората.Не е срамежлив,но...Харесва си ме...Прави общи планове..гледа ме влюбено, но почти не иска секс.В месеца два пъти.Ония ден спах в домът му и само ме гушка...не ме е докосвал и целувал изобщо.Това не е нормално..Аз съм сексапилна руса жена с нормално телосложение, голям хубав бюст.Харесвана жена съм...желана и не съм се притеснила,че проблема е в мен.Чистоплътна съм и т.н.Той няма никакви проблеми с ерекцията, но забелязвам сериозен проблем с еякулацията.От три месеца два пъти само е еякулирал.Това ли го притеснява ? Слабо либидо? Все се чувства изморен! Значи от самото началона връзката ни секса е мираж, Какво остава по- нататък!? След като имам партньор и го желая, според мен е нормално поне веднъж,два пъти седмично да правим секс! Между другото чух от негов познат, че предишната му се е оплакала веднъж ,че й въртял гръб често.А аз се питам той не се ли страхува,че ме оставя без внимание?!?!Незная...Иначе пак казвам...Заедно сме всеки ден!
Milata1234
 
Мнения: 61
Регистриран на: 06 Апр 2018, 22:04

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Пенчо Кубадинский » 07 Апр 2018, 13:46

Пие ли бетаблокери? Както го описваш, това може да е страничен ефект от прием на лекарства. И да го е страх да си го признае.
Пенчо Кубадинский
 
Мнения: 109
Регистриран на: 02 Мар 2018, 10:06

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Milata1234 » 07 Апр 2018, 23:23

Не, няма забомявания и не приема никакви лекарства.Няма проблеми с ерекцията,а няма желание за секс.Не се притеснява много,че нямажелание.Намеквам му,казвам му...Кани ме в тях,за да спи на другото легло. Доста сексапилна жена съм....В него е проблема. Всеки ден се виждаме вече три месеца!
Milata1234
 
Мнения: 61
Регистриран на: 06 Апр 2018, 22:04

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Milata1234 » 07 Апр 2018, 23:32

Мисля че това, че не може да свърши го отблъсква и притеснява.Перфектния мъж е, като изключим този голям проблем.Обидно е! Да поговоря ли открито и настоятелно с този странен човек ?? Аз искам любов,близост...Всичко е свързано !! Какво?? Това какво е!? Брат ли ми е!? Не се трогва много.Като гледам...ужас
Milata1234
 
Мнения: 61
Регистриран на: 06 Апр 2018, 22:04

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Пенчо Кубадинский » 08 Апр 2018, 21:11

Много бих искал да помогна, звучиш ми много, много готино... :dogrun:
Той може и просто да не може да те оцени.
Пенчо Кубадинский
 
Мнения: 109
Регистриран на: 02 Мар 2018, 10:06

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Mon_ton » 10 Апр 2018, 11:35

Може просто да не е толкова сексуален, колкото си ти, различни хора с различно либидо. Трябва да си намери жена, която има желание да прави секс колкото и той, само тогава ще има истинска връзка. Обясни му, че за теб е важно и ако не може да направи нещо по въпроса, слагайте край, докато е време. Различните хора имат различна потребност от секс, някои искат всяка седмица, други всеки ден, на трети им стига и веднъж в месеца.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Milata1234 » 10 Апр 2018, 12:28

Някак ама изобщо не ми отива да се моля за секс...Аз съм сексапилна , много харесвана жена!!! Коректна съм и не желая да го лъжа.А и желая него,а не секс за спорта...
Milata1234
 
Мнения: 61
Регистриран на: 06 Апр 2018, 22:04

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Milata1234 » 10 Апр 2018, 12:40

Не съм сексуално активна! Достатъчно ми е веднъж,два пъти седмично...Но...един месец...при положение,че сме от ,,вчера" ?! Така си е от самото начало! Така дочух е бил и с предишните .
Има и нещо друго....Веднъж забелязах на пениса му мехурче...замълчах си.На следващия секс беше изчезнало!! Е какво беше това?!!? Възможно ли е да прекалява с мастурбирането?? Може ли от мастурбация да се
получи мехурче...??
Milata1234
 
Мнения: 61
Регистриран на: 06 Апр 2018, 22:04

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Malina » 10 Апр 2018, 14:01

Не мога да ти кажа, но тези удивителни са много неприятни, когато се опитваш да намериш помощ от непознати хора, не може ли да се изказваш малко по-спокойно???

А дали имате проблем, на тези години би трябвало да сте достатъчно самоуверени да говорите спокойно за секса и за проблемите, които имате помежду си. И не виждам защо казваш, че не си сексуално активна, такива са всички хора, които правят секс, никой не те обижда и не те нарича някаква маниачка на тема секс, а се говори за различни потребности.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Помощ - не правим достатъчно секс и не еякулира

Мнениеот Milata1234 » 10 Апр 2018, 14:32

Мила Малина, удивителните не са отправени към никого.Дразня се на самия проблем..на самата ситуация, не на вас,които ми давате съвети.
Проблемът с приятелят ми мисля,че го разбирам.Трудно свършва и предпочита да мастурбира.Явно се притеснява .Но лошото е ,че не осъзнава ,че проблема е сериозен.
Milata1234
 
Мнения: 61
Регистриран на: 06 Апр 2018, 22:04

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron