Проблем със студени крайници - дайте препоръки?

Re: Проблем със студени крайници - дайте препоръки?

Мнениеот vhp » 07 Окт 2014, 20:43

Здравейте,
След като прочетох темата във фейсбук и прегледах коментарите,реших да се регистрирам и да споделя с вас моето спасение за студените крака и ръце. Пролетно-есенния сезон страдам от студени крака и ръце и трудно заспивам, отидох на лекар и той ми предложи да пробваме първо с хранителна добавка,като нощно време ми препоръча преди лягане да се затоплям и да си обувам чорапи,така и направих и наистина смятам,че ефекта е уникален през целия ден краката и ръцете са ми топли. Добавката,която ми препоръча е Гинко Селенал Плюс, аптеки фрамар също я предлагат - http://apteka.framar.bg/30032724/%D0%B3 ... 0%BB-20-10
vhp
 
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Окт 2014, 20:39

Re: Проблем със студени крайници - дайте препоръки?

Мнениеот Lyomi » 08 Окт 2014, 11:15

vhp написа:Здравейте,
След като прочетох темата във фейсбук и прегледах коментарите,реших да се регистрирам и да споделя с вас моето спасение за студените крака и ръце. Пролетно-есенния сезон страдам от студени крака и ръце и трудно заспивам, отидох на лекар и той ми предложи да пробваме първо с хранителна добавка,като нощно време ми препоръча преди лягане да се затоплям и да си обувам чорапи,така и направих и наистина смятам,че ефекта е уникален през целия ден краката и ръцете са ми топли. Добавката,която ми препоръча е Гинко Селенал Плюс, аптеки фрамар също я предлагат - http://apteka.framar.bg/30032724/%D0%B3 ... 0%BB-20-10

Предложението ти ми изглежда много добро, от дете ръцете и краката ми много често са студени, да не кажа винаги, а сега съм и последна година в гимназията, мисля, че тази добавка добре би повлияла и на паметта ми, обаче колко време е добре да се пие, според теб? :?
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Проблем със студени крайници - дайте препоръки?

Мнениеот vhp » 08 Окт 2014, 14:08

Аз изпих 2 опаковки и останах доволен от резултата, попитай в аптеката какъв да бъде твоя курс.
vhp
 
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Окт 2014, 20:39

Предишна

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с кръвоносните съдове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта