Вашият любим душ - гел

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: душ - гел

Мнениеот mecana » 21 Апр 2012, 13:33

сиско написа:използвате ли душ гел и каква марка? Аз не мога да се къпа със сапун, защото започва да ме сърби навсякъде след това и затова използвам винаги душ-гел. Най-харесвам ароматите на Нивеа, а вие кои използвате?

Сапуна прекалено много изсушава кожата и не е препоръчително да се използва. Дори за ръцете купувам течен сапун... Душ-гела ми е на Леокрема, с перлите. Скоро си го купих на някаква промоция с млякото за тяло и съм доволна :)
mecana
 
Мнения: 115
Регистриран на: 20 Апр 2012, 16:46

Re: душ - гел

Мнениеот southern_sun » 21 Апр 2012, 14:37

mecana написа:
сиско написа:използвате ли душ гел и каква марка? Аз не мога да се къпа със сапун, защото започва да ме сърби навсякъде след това и затова използвам винаги душ-гел. Най-харесвам ароматите на Нивеа, а вие кои използвате?

Сапуна прекалено много изсушава кожата и не е препоръчително да се използва. Дори за ръцете купувам течен сапун... Душ-гела ми е на Леокрема, с перлите. Скоро си го купих на някаква промоция с млякото за тяло и съм доволна :)

И на мен много ми се изсушава много кожата от сапуна и ми става една такава бяла и се лющи, а преди винаги със сапун си миех тялото. Много съм доволна от душ-гела на Адидас, много силно ароматизира кожата и ухае дълго след къпане.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: душ - гел

Мнениеот Didoncheto » 21 Апр 2012, 15:27

southernsun написа:
mecana написа:
сиско написа:използвате ли душ гел и каква марка? Аз не мога да се къпа със сапун, защото започва да ме сърби навсякъде след това и затова използвам винаги душ-гел. Най-харесвам ароматите на Нивеа, а вие кои използвате?

Сапуна прекалено много изсушава кожата и не е препоръчително да се използва. Дори за ръцете купувам течен сапун... Душ-гела ми е на Леокрема, с перлите. Скоро си го купих на някаква промоция с млякото за тяло и съм доволна :)

И на мен много ми се изсушава много кожата от сапуна и ми става една такава бяла и се лющи, а преди винаги със сапун си миех тялото. Много съм доволна от душ-гела на Адидас, много силно ароматизира кожата и ухае дълго след къпане.

Ако кожата ви е е суха, душ гелът на KLORAN ще ви се отрази най-добре :) Той е подхранващ и този, който аз използвам е 400 мл, а струва няма и 20-тина лева. На стикера пише, че формулата е "сапун без сапун" и че е за много суха и чувствителна кожа. Може да се използва и като пяна за вана, но както и да го използвате, кожата ви ще е мекичка и без следа от неприятната сухота.
Didoncheto
 
Мнения: 27
Регистриран на: 07 Мар 2012, 16:57

Re: душ - гел

Мнениеот rony_80 » 04 Юни 2012, 16:12

Моят душ гел е на GOSH и не бих го сменила за нищо на света :) Разкошен е, а кожата продължава да ухае още дълго време след това ;)

Gosh-shower.jpg
Gosh-shower.jpg (21.22 KiB) Прегледано 757 пъти
rony_80
 
Мнения: 56
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:25

Re: душ - гел

Мнениеот bobito » 08 Юни 2012, 09:18

rony_80 написа:Моят душ гел е на GOSH и не бих го сменила за нищо на света :) Разкошен е, а кожата продължава да ухае още дълго време след това ;)

Gosh-shower.jpg

Мъжа ми използва продуктите на GOSH и е много доволен. Това не е ли мъжка серия? Неговия душ гел е на същата марка, но класическия, а този на снимката явно е нов - ще му го покажа, а може и да го изненадам, когато свърши този вкъщи:) Съгласна съм, че ухае много приятно и от време на време се възползвам от него :mrgreen: Има някои мъжки аромати, които харесвам, а с по-свежите дори се парфюмирам :mrgreen:
bobito
 
Мнения: 84
Регистриран на: 17 Апр 2012, 14:22

Re: душ - гел

Мнениеот teddy » 20 Юни 2012, 10:48

bobito написа:
rony_80 написа:Моят душ гел е на GOSH и не бих го сменила за нищо на света :) Разкошен е, а кожата продължава да ухае още дълго време след това ;)

Прикачения файл Gosh-shower.jpg вече е недостъпен

Мъжа ми използва продуктите на GOSH и е много доволен. Това не е ли мъжка серия? Неговия душ гел е на същата марка, но класическия, а този на снимката явно е нов - ще му го покажа, а може и да го изненадам, когато свърши този вкъщи:) Съгласна съм, че ухае много приятно и от време на време се възползвам от него :mrgreen: Има някои мъжки аромати, които харесвам, а с по-свежите дори се парфюмирам :mrgreen:

Хм, заинтригувахте ме с този душ гел :roll: Аз също харесвам по-свежите мъжки аромати, а и на мъжът ми ще допадне със сигурност.
Няколко пъти вече си купувам душ крема на Асам с био арганово масло и ший - ухае прекрасно и прави страхотна пяна. Кожата остава много мека и свежа след това...

Asam_cremedush.jpeg
Asam_cremedush.jpeg (3.81 KiB) Прегледано 750 пъти
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: душ - гел

Мнениеот miki » 21 Юни 2012, 16:33

Моята кожа е по-суха и чувствителна, а измиващите продукти със сапун никак не ми действат добре. Миналата седмица си купих душ-гела на Клоран, който е с екстракт от топола, без сапун и е с физиологична pH - РАЗКОШЕН...

Kloran_dush gel.jpg
Kloran_dush gel.jpg (22.76 KiB) Прегледано 747 пъти
miki
 
Мнения: 80
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:19

Re: душ - гел

Мнениеот max805 » 16 Юли 2012, 14:30

от близо 2 години насам ползвам само на Ейвън душ геловете,преди това залагах на palmolive :) особено този с маслините малееееее кеффф :)
Sales manager sex shop
max805
 
Мнения: 5
Регистриран на: 29 Окт 2011, 16:58

Re: душ - гел

Мнениеот Genoveva » 16 Юли 2012, 15:40

max805 написа:от близо 2 години насам ползвам само на Ейвън душ геловете,преди това залагах на palmolive :) особено този с маслините малееееее кеффф :)

Да ти кажа, аз също харесвам душ геловете на Ейвън, първо, че с доста ароматни и второ са сравнително евтини. Много съм доволна също така от душ гела на Бетина Барти.
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Re: душ - гел

Мнениеот gora » 25 Юли 2012, 15:10

Здравейте. Реших да се включа и в тази тема :D
Аз като фенка на биопродуктите използвам подхранващ душ гел Skin Blossom BIO. Съдържа 74% био съставки и е подходящ за всички типове кожа. :) Има мирис на портокалче, защото в него има " Citrus Aurantium Dulcis" - масло от сладък портокал. Съдържа и витамин Е и масло от джинджифил и още какво ли не :lol:
gora
 
Мнения: 15
Регистриран на: 25 Юли 2012, 14:28

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта