ПМС- как ви влияе на настроението?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: ПМС- как ви влияе на настроението?

Мнениеот Stark » 26 Юли 2018, 10:21

Имам някои изменения в настроението, но чак да се карам с хората или да изпадам в крайности не е било. По-лесно се засягам и не съм много търпелива, но гледам това да си го ставя в себе си.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: ПМС- как ви влияе на настроението?

Мнениеот valensiq » 26 Юли 2018, 15:48

Аз винаги съм в лошо настроение, че да е заради пмс, бързо се ядосвам и бързо паля, не мога да обвинявам 5 дена в месеца за това ми настроение, може би всички хормони са ми сбъркани.
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Re: ПМС- как ви влияе на настроението?

Мнениеот Dalia » 13 Авг 2018, 17:45

rabotnata pchela написа:Лек има межу другото и той се крие в добавки, като витамин D, като Цинк, калций и най-вече магнезий, това са неща, които са супер важни за женсокто здраве и настроение. Някои дефицити могат да ни вкарат в ужасно чувство по време на ПМС и по време на цикъл дори.
Аз лично не изпитвам абсолютно никаква промяна, нито на настроение, в редки месеци има някаква промяна в апетита ми, като по-скоро ми се хапва повече, а не главно сладко или нещо подобно.

И аз съм чувала че магнезият много помагал и се замислям скоро да го изпробвам, а освен туй и започнаха много да ми изтръпват ръцете и краката. Ти пиеш ли магнезий и какъв?
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: ПМС- как ви влияе на настроението?

Мнениеот Malina » 14 Авг 2018, 09:54

Dalia написа:
rabotnata pchela написа:Лек има межу другото и той се крие в добавки, като витамин D, като Цинк, калций и най-вече магнезий, това са неща, които са супер важни за женсокто здраве и настроение. Някои дефицити могат да ни вкарат в ужасно чувство по време на ПМС и по време на цикъл дори.
Аз лично не изпитвам абсолютно никаква промяна, нито на настроение, в редки месеци има някаква промяна в апетита ми, като по-скоро ми се хапва повече, а не главно сладко или нещо подобно.

И аз съм чувала че магнезият много помагал и се замислям скоро да го изпробвам, а освен туй и започнаха много да ми изтръпват ръцете и краката. Ти пиеш ли магнезий и какъв?

Почвай да пиеш някакви витамини и добавки! Много добре действат, особено, ако човек стои по цял ден седнал.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: ПМС- как ви влияе на настроението?

Мнениеот Rali_hr » 22 Авг 2018, 09:53

не винаги има проявления, понякога ставам по-избухлива, друг път не изпитвам нищо, трети път само съм изнервена. :) Различно е, но не мога да кажа, че чак огромно влияние да има.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта