ПМС- как ви влияе на настроението?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

ПМС- как ви влияе на настроението?

Мнениеот sad » 30 Апр 2018, 17:16

Отварям тема тук за да се оплача, защото не зная къде другаде това е възможно.
Мразя предменстуалния синдром. При мен рядко се усеща, но когато го има искам да руша като кингконг. Вчера седях до партньора си и му обяснявах " виж искам само малко да те захапя по рамото, обещавам че ще боли за кратко". Постоянно търся какво да повредя и счупя - успешно при това. Дърля се целенасочено с хората и ми се реве зверски.....

оплачете се и вие...или предложете решения, знам ли вече.
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: ПМС- как ви влияе на настроението?

Мнениеот Blue_sky » 02 Май 2018, 17:26

Когато съм в ПМС изтрещявам. Почвам да се дразня с хората, ама ей тъй лекичко им лазя по нервите и ми доставя голямо удоволствие. Е, понякога изпадам в нервни кризи и целия свят ми е виновен за всичко. Хубаво, че това състояние не продължава дълго, иначе щях да остана без приятели, което е много тъжно. Абе, лошо нещо е ПМС-то :grin:
Аватар
Blue_sky
 
Мнения: 51
Регистриран на: 21 Мар 2018, 17:51

Re: ПМС- как ви влияе на настроението?

Мнениеот Буба Мара » 01 Юни 2018, 17:32

Зле. Много съм докачлива. Не се заяждам нарочна, но имам чувството,че светът е враждебно настроен към мен и при други обстоятелства едно нещо ще го подмина, а в този период ставам агресивна.
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: ПМС- как ви влияе на настроението?

Мнениеот Касандра » 05 Юни 2018, 17:30

Оффф, понякога се чувствам като хваната от лудницата. Да, искам да руша, да чупя, да викам и... да ям. Понякога ми се реве, понякога не. Зависи. Друг път направо се плаша от себе си, все едно не съм аз и трябва да ми викат екзорсист.
Аватар
Касандра
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Май 2018, 16:19

Re: ПМС- как ви влияе на настроението?

Мнениеот Kaya » 23 Юли 2018, 15:59

На мен не ми се променят настроенията, те не са подвластни на пмс, по-скоро на различни външни фактори, които могат да се случат и без значение дали предстои менструация, или не. Дразня се, когато жените променят настроенията си и стават нетърпими, заради това. :mrgreen:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: ПМС- как ви влияе на настроението?

Мнениеот Dalia » 23 Юли 2018, 17:15

ОООО Пмс., ужасно време от месеца... Лошото е че с годините май по-дълго време започва да му е действиете, не зная вие какжете как е при вас. На мен ми идва да убия някой и може би някой ден ще го и направя и хич и няма да ми трепне окото. ВСичко и всички ме дразнят даже и като мълчат. А шоколадът ми е любимият приятел през този период, само той ми доставя удоволствие дори и мек :lol:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: ПМС- как ви влияе на настроението?

Мнениеот Mon_ton » 24 Юли 2018, 09:36

и аз много ям по време на ПМС, главно това правя, дразненията са ми по-скоро, че ставам ревлива в някой момент или крещя за незначителни уж неща, но все пак трябва да бъда провокирана, не е просто всички да ме дразнят, по принцип.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: ПМС- как ви влияе на настроението?

Мнениеот Frac » 24 Юли 2018, 17:35

Имам страшен апетит - ям всичко и правя отвратително комбинации, но в този период всичко ми е вкусно. Изнервена съм, дразня се от най-малкото и съм мн емоционална. В този период всички са ми черни, колкото и да се опитвам да потискам това.
Лек не знам да има, че при всички е различно. Аз наблягам на сладкото и си мисля, че съм по-добре, но реално не!
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: ПМС- как ви влияе на настроението?

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Юли 2018, 21:33

Лек има межу другото и той се крие в добавки, като витамин D, като Цинк, калций и най-вече магнезий, това са неща, които са супер важни за женсокто здраве и настроение. Някои дефицити могат да ни вкарат в ужасно чувство по време на ПМС и по време на цикъл дори.
Аз лично не изпитвам абсолютно никаква промяна, нито на настроение, в редки месеци има някаква промяна в апетита ми, като по-скоро ми се хапва повече, а не главно сладко или нещо подобно.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: ПМС- как ви влияе на настроението?

Мнениеот Dipsy » 25 Юли 2018, 17:07

аз все едно съм оперирана от търпение и каткичност. Все едно съм изпила нещо, което ме кара да казвам направо каквото мисля без значение за кого се отнася - скъп човек или някой за който ми е все тая.. и прагът ми на дразнимост никакъв го няма.. дзвер, но пък справедлив звер. След като се изпокарам с приятели в те този период почва да ме терзае чувство за мина и онова дето го казват - по-важно е да си прав или да си щастлив. такива ми ти раоти :roll:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта