Има ли тук мъже, които не обичат футбола?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Има ли тук мъже, които не обичат футбола?

Мнениеот Венцислав Маринов » 19 Юни 2018, 15:47

Чувствам се така, сякаш нещо не ми е наред, но аз не се вдъхновявам от футбола. Това за мен е спорт, който мога да сравня с чалгата в музиката. :drinkingbuddies:
Само жената може за малко да спре времето.
Аватар
Венцислав Маринов
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Апр 2018, 14:22

Re: Има ли тук мъже, които не обичан футбола?

Мнениеот Rali_hr » 19 Юни 2018, 16:06

Венцислав Маринов написа:Чувствам се така, сякаш нещо не ми е наред, но аз не се вдъхновявам от футбола. Това за мен е спорт, който мога да сравня с чалгата в музиката. :drinkingbuddies:

Ей това е ! :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Има ли тук мъже, които не обичат футбола?

Мнениеот Милинка » 19 Юни 2018, 16:54

Никой не е казал, че футболът е универсален спорт и всеки трябва да го харесва или пък да се идентифицира с това дали му има нещо, ако не го харесва. Разни хора, разни идеали-има фектовка, катерене, мото спортове и какво ли не още. Я пийте по една бира и си гледайте/спортувайте какво ви харесва. Аз пък харесвам плуването ;)
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Има ли тук мъже, които не обичат футбола?

Мнениеот kalinka-kuku » 19 Юни 2018, 18:28

Не мисля, че е някаква универсална зависимост. Като не ти харесва, не го гледаш и толкова. Имала съм гаджета залапени фенове и такива, които не се интересуват от футбол, това не ги е правило по-малко мъже. Всеки има право да харесва това, което му харесва. :mrgreen:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Има ли тук мъже, които не обичат футбола?

Мнениеот Monika_Spasova » 20 Юни 2018, 09:24

Според мен няма срамно човек да не обича фубтол или пък да е страстен почитател на футбола. :) Всеки си има вкусове, съпругът ми е луд на тема футбол, почти всяка вечер сме на гости или имаме гости за мачовете. Изобщо не се притеснявам, на него му е приятно, аи е достатъчно отговорен да не ме кара да се грижа за гостите му.
Ако не обича футбол също не бих го смятала за по-малък мъж, така да се каже.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Има ли тук мъже, които не обичат футбола?

Мнениеот ivi89 » 20 Юни 2018, 15:23

И моя приятел не обича футбол..за което се радвам, хо-хо! :grin:
ivi89
 
Мнения: 32
Регистриран на: 19 Юни 2018, 15:06

Re: Има ли тук мъже, които не обичат футбола?

Мнениеот Elica » 20 Юни 2018, 15:59

Приятелят ми не обича, а аз съм голяма фенка. Аз крещя по телевизора, той обикновено се грижи за авечерята, тотално сме сменили ролите си. :lol:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Има ли тук мъже, които не обичат футбола?

Мнениеот Dipsy » 20 Юни 2018, 16:01

ivi89 написа:И моя приятел не обича футбол..за което се радвам, хо-хо! :grin:

И моят, и моят :wink: Въпреки че аз да си призная съм фен на феновете. “има хора, такива са дървета, сякаш лишени от всякаква емоция.. обаче видиш ли ги как още малко жълто ще пуснат на гащите и как някакъв дух от бутилката излиза при разни дузпи, голови положения и тн.. то на човек кеф му става. ако има и пуканки с кола под ръка, защо му е да гледа мач :) Публиката е по-интересна :grin:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Има ли тук мъже, които не обичат футбола?

Мнениеот Милинка » 20 Юни 2018, 17:26

Брейй то много дами-фенки имало в този форум :) Сега ви се е паднало, гледайте на воля, има -няма повече от половин месец.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Има ли тук мъже, които не обичат футбола?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Юни 2018, 19:07

У нас никой не гледа футбол, тази година нито един мач от световното не сме гледали, чак ме е срам малко. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта