Хранителни добавки за уголемяване на пениса

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Размерът и значението му

Мнениеот kriskiss2001 » 28 Окт 2011, 15:13

spend написа:
kriskiss2001 написа:
spend написа:Не мен нищо, свързано с моите размери не ме притеснява.

и аз съм така. Значи + / - всичко е наред при теб и мен ;)


Аз имам само плюсове...за минуси не се сещам при мене... :roll: :ugeek:

Ихааа, само така. Изброй няколко, направи реклама ;)
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Размерът и значението му

Мнениеот spend » 28 Окт 2011, 15:15

Аз нямам нужда да си правя реклама, тъй като не съм продукт и не се продавам. 8-) :ugeek: :!:
Аватар
spend
 
Мнения: 109
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 14:10

Re: Размерът и значението му

Мнениеот kriskiss2001 » 28 Окт 2011, 15:16

spend написа:Аз нямам нужда да си правя реклама, тъй като не съм продукт и не се продавам. 8-) :ugeek: :!:

То рекламата е за всичко, не само за продукти. Похвали се , давам ти шанс
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Размерът и значението му

Мнениеот spend » 28 Окт 2011, 15:17

Ти ми даваш...но аз на теб "НЕ". :mrgreen:
Аватар
spend
 
Мнения: 109
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 14:10

Re: Размерът и значението му

Мнениеот kriskiss2001 » 28 Окт 2011, 15:19

spend написа:Ти ми даваш...но аз на теб "НЕ". :mrgreen:

Давай, бейби , развилней се. Изтъкни се, сигурно си срамежлива. То и аз така, но се мисля за доста добър, издържлив и с приличен добър размер
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Размерът и значението му

Мнениеот Silvi » 02 Фев 2012, 13:59

Смятам, че не веднъж сте спрягали темата за размера и значението му, е аз смятам да развенчая този мит и да докажа връзката между самочувствието на мъжа и размера на органа му.

знаете за нас жените мъжете са като отворена книга, всичко се чете на лицата им. Провалът винаги оставя белег на лицата им и жените много лесно могат да разберат това. Последиците от провали в леглото на притежателите на малки пениси могат да оставят дълбока диря върху лицата им. Първото нещо, което една жена забелязва в един мъж това е нивото му на увереност. Сведените рамене, наведеният и неуверен поглед не дават почти никакви шансове за успешно представяне.
Мъжът с изправени рамене и уверен поглед със сигурност привлича вниманието на повечето жени. Той може да флиртува и впечатли почти всяка хубава жена и да бъде забелязан от всеки. Едно е сигурно, нищо друго не дава на един мъж повече увереност и самочувствие от притежанието на голям пенис, запомнете го дами. Мъжът, който знае какво има в панталоните си и как да го използва за да задоволи една жена, показва макар и без думи " Аз съм уверен и сигурен в себе си" и повярвайте мъже, ние жените го чуваме дори да не изричате. Нека си признаем честно, ние жените не се интересуваме много от това, което казват мъжете, един кажи речи идеален мъж трябва да умее да впечатли една жена само с няколко думи. Виждайки един уверен мъж ние жените си казваме:" Какво го прави толкова уверен този мъж?" И точно тогава мъжът изважда най-големия си коз в тази игра - големият си пенис.Тревогата, депресията и ниското самоуважение нямат никакви шансове срещу големият пенис и твърдата като камък ерекция, която продължава много по-дълго от преди. НО не забравяйте едно - колкото и да е голям органът ви вие трябва да умеете добре да боравите с него, защото в противен случай самочувствието ще е безпочвено.
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Размерът и значението му

Мнениеот ogi-smile » 02 Фев 2012, 14:11

Какви са средните размери на половите органи на възрастните мъже? Колкото и да е странно, до началото на XX-век, на този въпрос не е отделяно особено сериозно внимание в медицинските среди, до момента, в който известният гинеколог и изследовател по проблемите на сексологията Д-р Робърт Лату Дикинсън (Robert Latou Dickinson, роден на 21 февруари 1861 година в Jersey City, New Jersey, САЩ - починал на 29 ноември 1950 година в Amherst, Massachusetts, САЩ) не написва своя феноменален труд "Атлас по анатомия на секса на човека". Същият атлас, под оригинално заглавие "Human Sex Anatomy", излиза за първи път през 1933 година в Baltimore, от издателството "Williams & Wilkins".
По повод това издание, Дикинсън споделя в научните среди средното: "След щателно търсене на такива измервания както в страна, така и в чужбина, дадох карт-бланш на един от най-видните експерти в областта на специалната литература, покойния Едуард Пребъл, който ми съобщи, че така и не му се е отдало да намери нищо, което да отразява въпроса за дължината на пениса, въпреки изучаването и прегледа на огромен брой дебели медицински книги". От няколкото неофициални разработки, които попадат на Дикинсън в хода на неговото изследване, той достига до извода, че средните размери на пениса в невъзбудено състояние са обикновено следните - дължина около 10 см, окръжност - 8.5 см. Средната дължина на члена във възбудено състояние в ерекция съставлява 15.5 см, а дебелина - 11 см. В подкрепа на тези данни, Д-р Дикинсън провежда по собствена инициатива проучване върху 1500 мъже и измерване размерите на половия член. Статистическите резултати показали, че размерите на средния мъжки член във възбудено състояние се равнява на 15.6 см дължина и 10 см дебелина. По този повод, той отбелязва, че при 90% от прегледаните пациенти, размерите се колебаят между 12.5 - 19 см в състояние на ерекция.Тук е мястото да отбележим, че в исторически аспект, малко по-рано от Д-р Дикинсън, френският лекар Никола Венетг, още през XVI-ти век, написва популярния учебник по секс "Табло на съпружеската любов". В една от главите той дава своето обяснение затова, какво е голям, какво е малък член и кой е идеалният пенис: "Природата, която никога не прави нещо без да има собствен план, е установила свои закони за всяка част от човешкото тяло. Тези органи, които са свързани със любовните функции както на мъжа, така и на жената, притежават определени размери. В съответствие с тези закони, мъжкият полов орган не трябва да превишава 15-18 см на дължина и 7.5-10 см на дебелина. Такива са нормалните размери, които природата създава. Ако пенисът е по-дълъг и по-дебел, то неговият притежател, следва да измисли някакъв начин, за да го задвижи пълноценно. Ето защо, жителите на Южна Франция са по-малко приспособени към правене на секс и създаване на деца, тъй като техните пениси не могат да изпълнят своята функция поради по-големи и неправилни размери. Освен това, големият пенис раздразва жената и не представлява нищо особено. Ако се ръководим само от едно изискване - да се осъществи приятно провеждане на полов акт, то за целта е нужен мъжки член със средни размери. Дебелината на пениса не досажда в такава степен на жената, както неговата дължина, тъй като тя трябва само да разшири своя орган, на което той е податлив, за разлика от това да го направи по-дълбок, което е невъзможно."
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: Размерът и значението му

Мнениеот Memento » 02 Фев 2012, 14:41

Мили дами кое е по-важно за вас дължината или дебелината? Личният ми опит ме е научил, че повечето жени харесват по-дебел отколкото по-дълъг? Така ли е наистина и сред форумното братство? Не се и съмнявам, че бихте предпочели дебел и дълъг но все пак ако можехте да избирате само едната възможност коя ще предпочетете? :oops:
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Размерът и значението му

Мнениеот the princess » 13 Мар 2012, 17:06

В интерес на истината всички жени твърдят, че размера винаги е от значение.Добре съгласна съм, но кой размер. В действителност дебелината на мъжкия атрибут е по-важна от дължината, тъй като способността на женската вагина е да бъде доста еластична, но няма как да стане по-дълбока.
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30

Re: Размерът и значението му

Мнениеот sanya » 20 Апр 2012, 13:40

Memento написа:Мили дами кое е по-важно за вас дължината или дебелината? Личният ми опит ме е научил, че повечето жени харесват по-дебел отколкото по-дълъг? Така ли е наистина и сред форумното братство? Не се и съмнявам, че бихте предпочели дебел и дълъг но все пак ако можехте да избирате само едната възможност коя ще предпочетете? :oops:

Знаеш ли, като се замисля по-сериозно върху този въпрос и се върна назад във времето, за да направя разбор на сексуалните си контакти - размерът не е от чак такова значение :mrgreen: Какво като е внушителен, а не знае какво да прави с него :lol: Предпочитам опитен партньор в леглото, пък нищо че не е с 24-сантиметров...
sanya
 
Мнения: 62
Регистриран на: 05 Апр 2012, 12:32

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта