Хранителни добавки за уголемяване на пениса

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Хранителни добавки за уголемяване на пениса

Мнениеот CinemaFreak » 03 Юли 2018, 17:06

Има мъже с много малки пениси, за които един сантиметър (в повече) е достижение с олимпийски размери. Но всичко след 7 сантиметра е вече голямо ;) 7 е новото 14 :)
CinemaFreak
 
Мнения: 86
Регистриран на: 26 Фев 2018, 10:34

Re: Хранителни добавки за уголемяване на пениса

Мнениеот ivan.stoqnov » 03 Юли 2018, 17:10

А за тия дето използват разни уреди за удължаване пък те според мен хич акъл в главата си нямат. Че тъй де сега като се замисля, май тез добавки по-безопсани ми се струват, или поне не болезнени :lol:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Хранителни добавки за уголемяване на пениса

Мнениеот Dipsy » 04 Юли 2018, 17:22

ivan.stoqnov написа:А за тия дето използват разни уреди за удължаване пък те според мен хич акъл в главата си нямат. Че тъй де сега като се замисля, май тез добавки по-безопсани ми се струват, или поне не болезнени :lol:

Щом работата е да се подобри качеството на междукрачието, мъжете са учудващо издръжливи. В студията за пиърсинг слагат едни специално топчета подкожно, пък един бивш ми разправя за казармата как изпилявали четки за зъби и там си правели такива подкожни интервенции :oops: Изобщооо какви неща имало.. Значи един път да ми е хубао че не съм мъж и проблем ми е само като кача 2-3 килограма :roll:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Хранителни добавки за уголемяване на пениса

Мнениеот Локумът » 05 Юли 2018, 09:30

Тва малкия пенис голям проблем. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта