Кое прави семейството семейство?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Кое прави семейството семейство?

Мнениеот Rali_hr » 14 Яну 2015, 13:40

geriva написа:
rossitta написа: дори и дребните детайли имат значение...

Така е, но си нямаш представа, за колко много хора, семейството е просто да се приберат вкъщи, а там да ги чака някой...хей така-колкото да не са сами.
Моя приятелка живее такъв живот. Мъжът и твърди, че имат семейство-нали се прибирал вечер и я обичал. Тя пък се чувства ужасно самотна...въпреки, че живее с него.
Ех, ако семейството беше просто да се прибереш вкъщи :mrgreen:

След като не се чувства добре, значи наистина е кофти.
Иначе моят мъж не е приказлив изобщо, има дни в които почти не си говорим или изобщо, но и на двамата не ни пречи и не ни тежи. Казваме си всичко, което трябва, нямаме различни мисли, не крием нищо, гледаме заедно напред ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кое прави семейството семейство?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Окт 2015, 11:24

Лошото е, че има много семейства, в които го няма онова специалното, което ги кара с нетърпение да очакват вечер срещите си, за да си поговорят, да си разкажат какво им се е случило и т.н. :( Ежедневието ни кара толкова да зацикляме, че забравяме за любовта.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кое прави семейството семейство?

Мнениеот Lisica » 30 Окт 2015, 14:56

Ами ако не се получава, то не се получава, това е истината, колкото и да не искаме да си го признаем и т.н.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Кое прави семейството семейство?

Мнениеот Rali_hr » 05 Ное 2015, 15:39

Lisica написа:Ами ако не се получава, то не се получава, това е истината, колкото и да не искаме да си го признаем и т.н.

Наистина понякога усилията не стигат и ако няма онова "нещо", което да ни кара да се прибираме с желание не се получават нещата за съжаление. :(
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кое прави семейството семейство?

Мнениеот Andrey » 05 Ное 2015, 16:48

ОТ скоро съм семееен и мога да кажа, че точно онова, прибирането вкъщи, да видиш жената, да ти се оплаче от това как трябвала да носи торбите, да ти мрънка с часове за някоя глупост, да те целува всеки път като минава покрай теб, ми май това е да имаш семейство! :) Супер е :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Кое прави семейството семейство?

Мнениеот Pipilota » 06 Ное 2015, 07:28

Andrey написа:ОТ скоро съм семееен и мога да кажа, че точно онова, прибирането вкъщи, да видиш жената, да ти се оплаче от това как трябвала да носи торбите, да ти мрънка с часове за някоя глупост, да те целува всеки път като минава покрай теб, ми май това е да имаш семейство! :) Супер е :)

Да, има някаква магия, която е трудна за обяснение, но се усеща и знаеш, че каквото и да става тези хора ще са до теб и ще те подкрепят. Хубаво е, човек си струва да има истинско семейство и да успее да го изгради и съхрани във времето. :grouphug:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кое прави семейството семейство?

Мнениеот S_Milenska » 17 Ное 2015, 10:49

Аз си мисля, че да се съхрани семейството е много важно да не се забравя общуването. Много често семейните двойки забравят да си говорят за себе си, а само обсъждат яденето и бюджета. това може да изиграе лоша шега.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кое прави семейството семейство?

Мнениеот ramimni » 17 Ное 2015, 11:43

S_Milenska написа:Аз си мисля, че да се съхрани семейството е много важно да не се забравя общуването. Много често семейните двойки забравят да си говорят за себе си, а само обсъждат яденето и бюджета. това може да изиграе лоша шега.

Така е, но те като нямат и не си създават емоции, които да водят до тяхното желание за личностно развитие, за какво да говорим
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Кое прави семейството семейство?

Мнениеот Kremiliya » 17 Ное 2015, 13:26

Когато нещо се загуби, то не се прави нарочно, не е сам да не си търсиш емоции или каквотои да е било!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Кое прави семейството семейство?

Мнениеот mimeto90 » 17 Ное 2015, 15:34

Kremiliya написа:Когато нещо се загуби, то не се прави нарочно, не е сам да не си търсиш емоции или каквотои да е било!

Аз пък съм на мнение, че всичко сам си правиш, пък ако някой сочи другия с пръст е възможно най-грония вариант :-|
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта