От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот Lollipop » 23 Яну 2018, 10:55

Разбиране от страна на мъжа до нея, да не се премълчават нещата и когато имаме нужда от важен разговор, той трябва да се провежда. Мъжете не обичат да водят тежки разговори, предпочитат да са оставени на мира. Това прави жената нещастна, не винаги търсим под вола теле, понякога има защо да се притесняваме и да искаме да обсъждаме.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот Ваня Стойчева » 23 Яну 2018, 12:08

Наиситна мъжете трябва да обръщат повече внимание на половинките си, да ги изслушват, да им правят романтични жестове, - не говоря само за подаръци от магазина, подреждането на една маса може да е романтичен жест, да ги прегръщат повече. не искаме много, за да сме щастливи. Много е важно след появата на децата, мъжът да бъде и добър баща, иначе нещастната жена е гарантирана.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот La_bomba » 08 Фев 2018, 11:47

Мисля, че най-вече от разбран и отдаден мъж, ако е точно свързано с личните отношения с мъжете. Много е трудно да живееш с човек, който не изпитва интерес към теб и не се старае да се чувстваш добре. А когато има и деца, грижата за децата е много важна за една жена и ако го вижда от страна на партньора си няма как да не е доволна.
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот nefertiti » 14 Фев 2018, 11:18

От любов и спокойстие, нищо повече!
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот svetlozara » 14 Фев 2018, 12:23

Имам нужда да ме обичат, да се грижат за мен и да показват любовта си и да виждам, че партньора ми се гордее, че е с мен.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот rali06 » 22 Фев 2018, 11:15

От любов, грижи, развлечение и постоянство във връзката.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот vasi_e » 22 Фев 2018, 11:23

Аз също не прочетох списъка. Не мога да кажа за жените като цяло, защото не смятам, че хората трябва да се слагат под общ знаменател - жените това, мъжете онова - но щастието идва от отношението, грижата и любовта. Когато човек има свободата да прави това, което иска, да бъде такъв, какъвто е - без ограничения и предразсъдъци - той е удовлетворен. А когато получава и нужното уважение, отношение и любов в пълнота, няма как да не бъде щастлив. Формулата е много проста.
vasi_e
 
Мнения: 42
Регистриран на: 21 Фев 2018, 11:11

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот Ваня Стойчева » 22 Фев 2018, 11:59

vasi_e написа:Аз също не прочетох списъка. Не мога да кажа за жените като цяло, защото не смятам, че хората трябва да се слагат под общ знаменател - жените това, мъжете онова - но щастието идва от отношението, грижата и любовта. Когато човек има свободата да прави това, което иска, да бъде такъв, какъвто е - без ограничения и предразсъдъци - той е удовлетворен. А когато получава и нужното уважение, отношение и любов в пълнота, няма как да не бъде щастлив. Формулата е много проста.

Точно! Всеки трябва да си намери своето парченце от пъзела и да си паснат, на сила никога ен става, колкото и някой да следва правилата на "жените трябва - мъжете трябва", просто, ако човека до него излиза от тези правила е невъзможно да бъде удовлетворен и щастлив.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот Гълъбина_55 » 06 Мар 2018, 18:35

Една жена никога не знае от какво има нужда, за да е щастлива, ама това е добро предложение, въпреки че не знам къде е тоя мъж - рицарят на белия кон. :yoshi:
Аватар
Гълъбина_55
 
Мнения: 85
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:06

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот silver933 » 07 Мар 2018, 11:35

Гълъбина_55 написа:Една жена никога не знае от какво има нужда, за да е щастлива, ама това е добро предложение, въпреки че не знам къде е тоя мъж - рицарят на белия кон. :yoshi:

Хубаво, че си го признаваш, аз като казвам, че жените не знаят какво искат - заяждал съм се бил, знаели. Пък като ги питаш, мълчат като пукали насреща.. :roll:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта