От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот Shushka_95 » 07 Мар 2018, 18:17

Една жена е щастлива, когато има истински мъж до себе си, който я кара да се чувства специална и обичана във всяка една секунда. Когато имаш такъв човек по-лесно преминаваш през превратностите на живота, не се чувстваш сам и имаш един сигурен гръб.. :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating:
Shushka_95
 
Мнения: 16
Регистриран на: 01 Мар 2018, 17:24

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот Frac » 07 Мар 2018, 18:25

Мен ме кефи, но и да умее да слуша :razz: Лошото е, че дори и да намериш такъв ( малко е сложно) винаги ще се сетиш, че си забравил нещо да споменеш. Е, донякъде е добре, че много идеален може бързо да омръзне :))
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот Frac » 07 Мар 2018, 18:26

Сещам се за една теорията за привличане на щастието. Направете си списък или карта на желанията, за да може съдбата да работи във ваша полза и да се случи.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот Гълъбина_55 » 15 Мар 2018, 18:32

Ей този на втората снимка е всичко, от което имам нужда :inlove:
Аватар
Гълъбина_55
 
Мнения: 85
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:06

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот Буба Мара » 16 Мар 2018, 16:00

Не знам за вас, но аз се изморих само докато гледам какъв обем е този списък. Не случайно мъжете ни взимат на подбив в някои моменти, а в други се чувстват тотално безсилни да си отговорят на въпроса: "Какво искат жените?". Всъщност те толкова си и могат, отказали са се да положат елементарно усилие да си напрегнат умовете (ако са им останали такива).
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот Jully » 16 Мар 2018, 16:24

Жалко, че когато списък е твърде дълъг и кара хората да ни мислят, че сме още по-капризни жените и че всъщност с нас се живее лесно с нас, а то, в повечето случаи е до характер.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот Dipsy » 16 Мар 2018, 16:38

Жените искаме някаква форма на сигурност, за да си развяваме бяйряка, искаме да можем да упражняваме контрол над мъжете и в същото време те пък да бъдат мъже и да умеят да тропат по масата. Абе да ви кажа изобщо колкото и да го бистрим, то и жените не знаем от какво и4маме нужда, може би знаем само,че го нямаме, за да говорим за някаква нужда. :???:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот frezia-o » 16 Мар 2018, 17:54

Аз също мразя клишетата. Човек може да бъде щастлив винаги, когато поиска точно това.
frezia-o
 
Мнения: 30
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:09

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот orck » 16 Мар 2018, 18:00

Чета и тъпея, как може щастието на жената да опита до наличето на "едикъв си" мъж до нея!?
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот Милинка » 16 Мар 2018, 18:06

Dipsy написа:Жените искаме някаква форма на сигурност, за да си развяваме бяйряка, искаме да можем да упражняваме контрол над мъжете и в същото време те пък да бъдат мъже и да умеят да тропат по масата. Абе да ви кажа изобщо колкото и да го бистрим, то и жените не знаем от какво и4маме нужда, може би знаем само,че го нямаме, за да говорим за някаква нужда. :???:

Многон съм съгласна :) да и да имаме финансова стабилност и независимост!
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron