От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот delinda » 06 Дек 2011, 10:00

Уважаеми дами, вече има подробен списък с нещата, които ще ни направят щастливи. Представям ви го, а вие преценете дали е така.... :D
Изображение
От какво има нужда една жена, за да е щастлива?

1) Приятел;
2) Другар;
3) Любовник;
4) Брат;
5) Баща;
6) Учител;
7) Възпитател;
8) Майстор готвач;
9) Механик;
10) Водопроводчик;
11) Интериорен дизайнер;
12) Модист;
13) Електротехник;
14) Сексолог;
15) Гинеколог;
16) Психолог;
17) Психиатър;
18) Терапевт;
19) Остроумен;
20) Симпатичен;
21) Атлетичен;
22) Нежен;
23) Внимателен;
24) Кавалер;
25) Интелигентен;
26) С богато въображение;
27) Съзидателен;
28) Благ;
29) Силен;
30) Разбиращ;
31) Толерантен;
32) Благоразумен;
33) Амбициозен;
34) Даровит;
35) Смел;
36) Решителен;
37) Заслужаващ доверие;
38) Съобразителен;
39) Страстен;
40) но преди всичко... ПЛАТЕЖОСПОСОБЕН.

Същевременно не бива да се забравя, че е задължително:
1. Да не си ревнив, но без да оставяш впечатление, че нехаеш за нея.
2. Да се разбираш добре с техните, но в никакъв случай повече, отколкото с нея самата,
3. Да я оставяш да прави нейните си неща, но и да изразяваш интерес къде ходи и какво прави...

daaaas.jpg
daaaas.jpg (15.74 KiB) Прегледано 4912 пъти
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива

Мнениеот Margo » 06 Дек 2011, 11:53

delinda написа:Уважаеми дами, вече има подробен списък с нещата, които ще ни направят щастливи. Представям ви го, а вие преценете дали е така.... :D
Изображение
От какво има нужда една жена, за да е щастлива?

1) Приятел;
2) Другар;
3) Любовник;
4) Брат;
5) Баща;
6) Учител;
7) Възпитател;
8) Майстор готвач;
9) Механик;
10) Водопроводчик;
11) Интериорен дизайнер;
12) Модист;
13) Електротехник;
14) Сексолог;
15) Гинеколог;
16) Психолог;
17) Психиатър;
18) Терапевт;
19) Остроумен;
20) Симпатичен;
21) Атлетичен;
22) Нежен;
23) Внимателен;
24) Кавалер;
25) Интелигентен;
26) С богато въображение;
27) Съзидателен;
28) Благ;
29) Силен;
30) Разбиращ;
31) Толерантен;
32) Благоразумен;
33) Амбициозен;
34) Даровит;
35) Смел;
36) Решителен;
37) Заслужаващ доверие;
38) Съобразителен;
39) Страстен;
40) но преди всичко... ПЛАТЕЖОСПОСОБЕН.

Същевременно не бива да се забравя, че е задължително:
1. Да не си ревнив, но без да оставяш впечатление, че нехаеш за нея.
2. Да се разбираш добре с техните, но в никакъв случай повече, отколкото с нея самата,
3. Да я оставяш да прави нейните си неща, но и да изразяваш интерес къде ходи и какво прави...

daaaas.jpg

Напълно съм съгласна с теб и почти съм го открила този мъж!!! Но не го давам на коя!
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива

Мнениеот d_2 » 06 Дек 2011, 17:30

Ха-ха-ха...Тогава мисля, че всички жени са нещастни. Едва ли съществува мъж, който да може да комбинира всичко в едно.
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот valiart » 06 Дек 2011, 23:06

ехаааа, е де късмет:))) ха ха хаа :lol:
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот Dia » 07 Дек 2011, 13:27

Много са ми смешни подобни списъци. За да бъде щастлива една жена, респективно един човек, просто трябва да намали очакванията си и изискванията си. Лично аз съм щастлива, когато успея да си наложа да не си задавам въпроса "Защо?"
Аватар
Dia
 
Мнения: 47
Регистриран на: 27 Сеп 2011, 09:49

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот ДжЪз » 07 Дек 2011, 14:38

Иха, много интересен списък. Разбира се, че всяка жена ще е щастлива ако има до себе си един Мъж, съставен от качествата на 40 други мъже, но това е нереално. Аз лично съм щастлива с моя мъж, който не прилича на нито един от тези 40, но пък си е мой. :lol: 8-)
Аватар
ДжЪз
 
Мнения: 33
Регистриран на: 07 Дек 2011, 13:35

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот d_2 » 03 Яну 2012, 16:01

Dia написа:Много са ми смешни подобни списъци. За да бъде щастлива една жена, респективно един човек, просто трябва да намали очакванията си и изискванията си. Лично аз съм щастлива, когато успея да си наложа да не си задавам въпроса "Защо?"


И аз мисля, че прекалено мислещите хора често са по-нещастни. Това е парадоксът на новото време, но какво пък, не може всичко да е идеално. Относно жените, ако трябва сериозно да дам рецепта за женското щастие, то тя е много проста и вече е изречена отдавна от Толстой, който казва, че една жена е щастлива само, когато се чувства обичана. Много е просто и евтино и дори нормално...но понякога е трудно да си го споделиш...
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот tweety » 03 Яну 2012, 16:23

d_2 написа:
Dia написа:Много са ми смешни подобни списъци. За да бъде щастлива една жена, респективно един човек, просто трябва да намали очакванията си и изискванията си. Лично аз съм щастлива, когато успея да си наложа да не си задавам въпроса "Защо?"


И аз мисля, че прекалено мислещите хора често са по-нещастни. Това е парадоксът на новото време, но какво пък, не може всичко да е идеално. Относно жените, ако трябва сериозно да дам рецепта за женското щастие, то тя е много проста и вече е изречена отдавна от Толстой, който казва, че една жена е щастлива само, когато се чувства обичана. Много е просто и евтино и дори нормално...но понякога е трудно да си го споделиш...

За онази странна бляскавина в очите на жените ли говориш. Знаеш ли колко малко мъже могат да те накарат да се чувстваш истински щастлива. Когато се намеси ежедневието и не си дават толкова зор да те правят щастлива.
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот Даниела Танева » 03 Яну 2012, 21:44

Изображение

За другите жени незная, но лично за себе си мога да кажа, че това, което ме прави щастлива е да бъда обгрижвана, да получавам достатъчно внимание от любимият ми мъж, нежност, любов.Да бъда изненадвана- това май е разковничето! Монотонността в отношенията "убива" всичко. Трябва да "храним" любовта си всеки ден- с мил жест, нежна дума и внимание към другия!
Даниела Танева
 
Мнения: 34
Регистриран на: 30 Дек 2011, 23:46

Re: От какво има нужна една жена, за да е щастлива?

Мнениеот Изабел » 03 Яну 2012, 23:41

Толкова мразя клишетата че дори не прочетох целият списък.Всеки човек е индивидуалност и живее при индивидуални условия,което отхвърля всякакви клишета.Аз съм щастлива защото работя това което искам,печеля прилично,имам обичащ ме мъж,въпреки всичките ми недостатъци,имам си чистачка веднъж седмично,купувам готова храна/или сготвено от мама или свекърва,защото не обичам да готвя,имам миялна,ходя на масаж веднъж седмично,два или три пъти годишно на екскурзия в чужбина по време на отпуската,защото така разбирам начина на почивка.
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта