Камасутра - приложение - любими пози

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Камасутра - приложение

Мнениеот huanita » 05 Апр 2011, 11:16

parker lewis написа:тов е като да ме питаш коя е любимата ми гозба - когато съм гладна, не подбирам много-много. И с позите в секса е така - достатъчно е да съм с любимия, пък кой отгоре, кой отдолу, не е от такова значение


ей тва е върха, истински се смея:))))))))))))))))))))))))) :lol: и съм съгласна естествено
huanita
 
Мнения: 86
Регистриран на: 29 Мар 2011, 16:39

Re: Камасутра - приложение

Мнениеот Ivaylo » 05 Апр 2011, 20:41

Имало и нова поза - мъжът пред телевизора, гледа мач, а жената мие и готви в кухнята. :lol:
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Камасутра - приложение

Мнениеот parker lewis » 07 Апр 2011, 14:50

Ivaylo написа:Имало и нова поза - мъжът пред телевизора, гледа мач, а жената мие и готви в кухнята. :lol:


Да...,и докато се усети, милия, жената разиграва продълженията с нечии друг мъж...
Аватар
parker lewis
 
Мнения: 13
Регистриран на: 01 Апр 2011, 15:41

Re: Камасутра - приложение

Мнениеот Ivaylo » 07 Апр 2011, 19:06

parker lewis написа:
Ivaylo написа:Имало и нова поза - мъжът пред телевизора, гледа мач, а жената мие и готви в кухнята. :lol:


Да...,и докато се усети, милия, жената разиграва продълженията с нечии друг мъж...

Очаквах го!
Това само може да покаже, че мъжете са верни до гроб, дори и на любимия отбор!
А жените...да поговорим за футбол, а... :lol:
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Камасутра - приложение

Мнениеот d_2 » 09 Сеп 2011, 09:49

Ivaylo написа:Имало и нова поза - мъжът пред телевизора, гледа мач, а жената мие и готви в кухнята. :lol:



Тази поза завършва с харакири на мъжа в банята...
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: Камасутра - приложение

Мнениеот The_The_Ramone » 10 Сеп 2011, 10:30

d_2 написа:Тази поза завършва с харакири на мъжа в банята...

Това повик за мастурбация ли е :)
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Дами, вземете му акъла!!!

Мнениеот delinda » 04 Окт 2011, 11:48

5.jpg
5.jpg (43.51 KiB) Прегледано 334 пъти

Ако попиташ някой мъж какъв тип жена би му взела ума, едва ли ще спомене плахата скромна разновидност. Но виж, някое смело сладурче – това е друго нещо. Това вече е секси. Самоуверените жени са по-голямо предизвикателство и с тях е по-интересно в и извън спалнята. Освен това те не се страхуват да преследват онова, което искат, като оставят настрана игричките за сметка на познатия за мъжете директен подход. Не е необходимо да закопчееш един мъж с белезници, за да го убедиш, че си падаш по него. Просто демонстрирай кураж с тези три дръзки постъпки.
Постави го на място
Мъжете си умират да се перчат и могат да си позволят да бъдат безкрайно самонадеяни. Но когато проявят арогантност, тайничко се надяват наблизо да има някоя представителка на нежния пол, която да ги постави на мястото им. Причината ли? Мъжете обичат да имат срещу себе си жени със собствено мнение, което могат да защитят. Това поражда напрежение, тръпка и прави желанието по-силно.
Изненадай го с план
Мъжете са научени да смятат, че е тяхна грижа да канят на среща и да организират приятното изкарване. Но онова, което ще ги въодушеви още повече, е ти да ни изненадаш с план-програма за вечерта. Така няма да се притесняват, че на всяка цена трябва да се появят на вратата ти с готово и интересно предложение.
Предложи секс-забава
Нищо не угася по-бързо мъжкото либидо от жена, която очаква те да правят първата стъпка към леглото – и втората, и третата, и т. н. На всеки мъж му се ще ей така, за разнообразие, да се почувства като сексуален обект. А това се случва, когато ти поемеш инициативата за плътските наслади. Превърни в реалност тази негова фантазия и той ще направи всичко, за да те задоволи в замяна.
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

7 трика за умопомрачаващ секс

Мнениеот d_2 » 05 Окт 2011, 11:28

888.jpg
888.jpg (18.02 KiB) Прегледано 332 пъти

1.Доверете се на клишетата в секса! Колкото и банално да зучи, клишетата са клишета, защото действат! Така че доверете се на добрата стара романтична вечеря, свещите, романтиката, ваната с мехурчета и път, постлан с розови листа! Кой би отказал!

2.Не се сдухвайте, че светът прави повече секс от вас! Няма точно определено количество на сексуални контакти, към което число неминуемо трябва да се стремите. Честотата на секса трябва да отговаря на един единствен стандарт – собственото ви чувство на задоволеност!

3.Апетитът идва с яденето! Същото важи и за интимните занимания. Колкото по-пресен е споменът за неповторимите креватни преживявания, толкова повече ще ви се иска да повторите, потретите и още, и още!

4.Сексът не винаги трябва да е спонтанен! Планирайте неповторимата си интимна нощ. Не само спонтанността поражда страсттa, но и предвидените взаимни удоволствия.

5.Спонтанността обаче е незаменим другар! Когато ви се иска да разкъсате дрехите на любимия, направете го. По този начин ще си гарантирате неповторимо сексуално удоволствие.

6.Заложете на реквизита. Влизането в роля е изключително забавно – не само че разпалва сексуалните фантазии, но и прави хората още по-близки – във всякакъв аспект.

7.И накрая, ако нито един от изброените по-горе триове не ви влезе в употреба, знайте, че сексът става по-добър с възрастта. Така че изчакайте годинките да се понатрупат и действайте!
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: Камасутра - приложение

Мнениеот valiart » 30 Окт 2011, 22:59

parker lewis написа:
Ivaylo написа:Имало и нова поза - мъжът пред телевизора, гледа мач, а жената мие и готви в кухнята. :lol:


Да...,и докато се усети, милия, жената разиграва продълженията с нечии друг мъж...


Прилики с лица, събития и факти са съвсем случайни :lol:
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Камасутра - приложение

Мнениеот kriskiss2001 » 31 Окт 2011, 09:58

valiart написа:
parker lewis написа:
Ivaylo написа:Имало и нова поза - мъжът пред телевизора, гледа мач, а жената мие и готви в кухнята. :lol:


Да...,и докато се усети, милия, жената разиграва продълженията с нечии друг мъж...


Прилики с лица, събития и факти са съвсем случайни :lol:

аз съм готов да опитам от повечето техники.
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта