Камасутра - приложение - любими пози

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Камасутра - приложение - любими пози

Мнениеот FramarAdmin2 » 25 Мар 2011, 11:26

Коя е любимата ви поза в секса?
Администратор на forum.framar.bg
Аватар
FramarAdmin2
 
Мнения: 245
Регистриран на: 18 Мар 2011, 11:17

Re: Камасутра - приложение

Мнениеот boraks76 » 01 Апр 2011, 01:13

Доста са, няма поза, която да не ми харесва. Старая се да използвам колкото може повече и по-честа смяна. Това според мен е ключа към удължения сексуален акт. Всяка една от тях е интересна и има своите цели. Въздействат по различен начин върху ерогенните зони, и за това са толкова много.
boraks76
 
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Мар 2011, 23:11

Re: Камасутра - приложение

Мнениеот parker lewis » 01 Апр 2011, 16:02

тов е като да ме питаш коя е любимата ми гозба - когато съм гладна, не подбирам много-много. И с позите в секса е така - достатъчно е да съм с любимия, пък кой отгоре, кой отдолу, не е от такова значение
Аватар
parker lewis
 
Мнения: 13
Регистриран на: 01 Апр 2011, 15:41

Re: Камасутра - приложение

Мнениеот Ivaylo » 01 Апр 2011, 16:36

parker lewis написа:тов е като да ме питаш коя е любимата ми гозба - когато съм гладна, не подбирам много-много. И с позите в секса е така - достатъчно е да съм с любимия, пък кой отгоре, кой отдолу, не е от такова значение

Това ми звучи като петък вечер, около 17.00, в някой претъпкан рейс! :lol:
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Камасутра - приложение

Мнениеот parker lewis » 01 Апр 2011, 16:42

ми то си е горе-долу същото, ама без дрехи. Иначе аромата на пот е идентична :o :lol:
Аватар
parker lewis
 
Мнения: 13
Регистриран на: 01 Апр 2011, 15:41

Re: Камасутра - приложение

Мнениеот FramarModDesi » 01 Апр 2011, 16:52

Хайде бе хора покажете въображение, дано не сте такива традиционалисти в секса както се описвате :lol:
FramarModDesi
 
Мнения: 145
Регистриран на: 31 Мар 2011, 08:52

Re: Камасутра - приложение

Мнениеот parker lewis » 01 Апр 2011, 16:56

чи ти покажи квото имаш за показ, аз нямам. И не съм споменавала дали съм традиционалистка или не. Пък миризмата на пот си е една и съща, независимо дали имаш или нямаш въображение
Аватар
parker lewis
 
Мнения: 13
Регистриран на: 01 Апр 2011, 15:41

Re: Камасутра - приложение

Мнениеот Ivaylo » 01 Апр 2011, 19:30

parker lewis написа:ми то си е горе-долу същото, ама без дрехи. Иначе аромата на пот е идентична :o :lol:

И дори и чантите с краставици могат да са налице, представяш ли си? ;)
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Камасутра - приложение

Мнениеот FramarModDesi » 04 Апр 2011, 09:33

Тъй като бях провокирана да дам моите съвети за идеалната секс поза, нека да се възползвам от правото си на това. Предлагам ви три вероятно до болка познати и изпитани пози, но все пак.
Първата се нарича Док-ал-Арз, или „удари в целта“.
Изпълняването на тази поза води до три важни фактора. Първият е дълбочината на проникването. Вторият е „ъгъла за G-точка“, а третия – максималната клиторна стимулация.
И така - упътването:Мъжът сяда на края на леглото и жената сяда върху него (с лице към него), като поема пениса му дълбоко във вагината си. След това увива крака около него и го прегръща. Целувките са чудесно допълнение.
След това дамата започва да се движи плавно и бавно (никакви резки движения). По този начин тя симулира едновременно и клитора и G-точката си. Оргазмът идва бързо и доста мощно.
Втората се нарича с екзотичното име Портите на Рая.
Изпълнението е следното:Жената ляга по гръб. Мъжът сяда на колене на нивото на вагината й. След това вдига краката й и ги поставя на раменеte си, като я намества удобно и влиза дълбоко.
Докато процесът трае, той може да разтваря краката й леко встрани, за да достигне по-дълбоко.
Тук отново с един куршум удряте два заека: стимулират се и G-точката и клитора.
Движенията и тук са леки и плавни. Без агресия или интензивност. Ако жената и мъжът могат да се движат в ритъм, ефектът се увеличава.
Следващата се нарича Рак на гръб.И изпълнението й е просто:
Може да се каже, че е вариация на втората. Този път обаче жената би могла да помоли мъжа да прави по-интензивни движения.
Първо обаче тя трябва да легне по гръб и да постави възглавница под хълбоците си.
След това той се намества на нивото на вагината й, като сгъва краката й и ги притиска към гърдите й.
В това положение жената е доста добре разтворена и интензивните движения ще доведат до мигновена реакция.
Това е една от най-популярните пози от „Кама Сутра“ - само за сведение.
Ако овладеете тези три пози до съвършенство ви гарантират небивал успех и най-вероятно повторно обаждане за среща.
FramarModDesi
 
Мнения: 145
Регистриран на: 31 Мар 2011, 08:52

Re: Камасутра - приложение

Мнениеот Iveto » 04 Апр 2011, 20:04

Bella написа:Тъй като бях провокирана да дам моите съвети за идеалната секс поза, нека да се възползвам от правото си на това. Предлагам ви три вероятно до болка познати и изпитани пози, но все пак.
Първата се нарича Док-ал-Арз, или „удари в целта“.
Изпълняването на тази поза води до три важни фактора. Първият е дълбочината на проникването. Вторият е „ъгъла за G-точка“, а третия – максималната клиторна стимулация.
И така - упътването:Мъжът сяда на края на леглото и жената сяда върху него (с лице към него), като поема пениса му дълбоко във вагината си. След това увива крака около него и го прегръща. Целувките са чудесно допълнение.
След това дамата започва да се движи плавно и бавно (никакви резки движения). По този начин тя симулира едновременно и клитора и G-точката си. Оргазмът идва бързо и доста мощно.
Втората се нарича с екзотичното име Портите на Рая.
Изпълнението е следното:Жената ляга по гръб. Мъжът сяда на колене на нивото на вагината й. След това вдига краката й и ги поставя на раменеte си, като я намества удобно и влиза дълбоко.
Докато процесът трае, той може да разтваря краката й леко встрани, за да достигне по-дълбоко.
Тук отново с един куршум удряте два заека: стимулират се и G-точката и клитора.
Движенията и тук са леки и плавни. Без агресия или интензивност. Ако жената и мъжът могат да се движат в ритъм, ефектът се увеличава.
Следващата се нарича Рак на гръб.И изпълнението й е просто:
Може да се каже, че е вариация на втората. Този път обаче жената би могла да помоли мъжа да прави по-интензивни движения.
Първо обаче тя трябва да легне по гръб и да постави възглавница под хълбоците си.
След това той се намества на нивото на вагината й, като сгъва краката й и ги притиска към гърдите й.
В това положение жената е доста добре разтворена и интензивните движения ще доведат до мигновена реакция.
Това е една от най-популярните пози от „Кама Сутра“ - само за сведение.
Ако овладеете тези три пози до съвършенство ви гарантират небивал успех и най-вероятно повторно обаждане за среща.

Това упътване да си го взема ли преди да почна да правя секс,докато се упътим с партньора си може и да сме заспали :D :D :D
Аватар
Iveto
 
Мнения: 46
Регистриран на: 31 Мар 2011, 19:40

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта