Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот Cuddy » 28 Дек 2011, 12:35

И намеци, и натвърди- не става.
Гребени подарявах, блузи, пепелници, вази- тц.
Cuddy
 
Мнения: 234
Регистриран на: 26 Дек 2011, 16:12

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот southern_sun » 28 Дек 2011, 13:01

Cuddy написа:Част от тях съм изхвърлила.
Другата част са в апартамента на родителите ми. :lol:

Не съм съгласна, нищо не изхвърлям за мен вещите са ценни не зависимо дали са подарени от любим или вече не любим човек. Всяка вещ носи своето послание, дори да си призная честно много вещи умишлено забравям защото вярвам, че един ден ще ме върнат пак там.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот delinda » 28 Дек 2011, 13:22

Cuddy написа:И намеци, и натвърди- не става.
Гребени подарявах, блузи, пепелници, вази- тц.


Бъди директна. Според мен това може да е сериозен проблем и трябва навреме да се изяснят нещата и за двама ви.
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот shushito » 23 Мар 2012, 14:05

Бившата си е бивша и толкова :mrgreen: Поетапно и тактично съм разчистила всички вещи, които по някакъв начин са били свързани с нея. Съжалявам, но не съм съгласна да присъстват в дома ми. Уважавам миналото на мъжа си, но дотам. Естествено, че го питах преди "чистката", но и той нямаше нищо против. Този дом си е наш и в него има място само и единствено за наши общи спомени :roll:
shushito
 
Мнения: 59
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:30

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот Адел » 28 Мар 2012, 14:18

Аз смятам, че ако един мъж е достатъчно зрял, в никакъв случай не би намесил бившата си жена в бъдещите си връзки. Всичко е до личен мироглед и личен опит...
Аватар
Адел
 
Мнения: 25
Регистриран на: 22 Яну 2012, 14:16

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот Genoveva » 28 Мар 2012, 14:36

За мен най-големия кошмар беше когато с мен се свърза една мома, с която ми изневеряваше най-първото ми гадже. Говорим за гадже от преди 17 години. След толкова години, всички сме се променили или поне аз така си мисля , тъй като стана ясно, че тя определено не се беше променила. Поиска ми приятелство във скайп и почна да ми шикалкави, че си търсила приятели от града, в който живея, а тя беше от Монтана. От там ми светна лампата, че тази не е наред и какво иска от мен след 17 години. Между другото тя сподели, че е семейна и има малко дете, аз също съм семейна и не знам какъв е тоя интерес към мен след като и двете вече не ни свързва онова момче.
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот shushito » 28 Мар 2012, 16:28

Genoveva написа:За мен най-големия кошмар беше когато с мен се свърза една мома, с която ми изневеряваше най-първото ми гадже. Говорим за гадже от преди 17 години. След толкова години, всички сме се променили или поне аз така си мисля , тъй като стана ясно, че тя определено не се беше променила. Поиска ми приятелство във скайп и почна да ми шикалкави, че си търсила приятели от града, в който живея, а тя беше от Монтана. От там ми светна лампата, че тази не е наред и какво иска от мен след 17 години. Между другото тя сподели, че е семейна и има малко дете, аз също съм семейна и не знам какъв е тоя интерес към мен след като и двете вече не ни свързва онова момче.

:shock: :lol: :roll:
Сигурно има психически отклонения, да ти кажа :lol: Като приключиш една връзка, повече не се обръщай назад и толкова. А тя милата след 17 години се сетила да те пита как си, че и е действала зад гърба ти. Ей такива знаеш ли как ги обичам :mrgreen: Простотията и наглостта на хората няма край!
shushito
 
Мнения: 59
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:30

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот the princess » 03 Апр 2012, 12:08

То е ясно, че бившите са си бивши, но можем ли да останем приятели след края на връзката? Честно да си кажа, всичко зависи от финала на въпросната връзка и да направим избора да останем или не само приятели след това. Ако приключите връзката си с много болка и гняв, и някой е разбил вашия свят, не може да останете приятели. Дори да опитате след това заяждането и обидите винаги ще кънтят в ушите ви. Интересен феномен сме ние хората и способността ни след всяка болка и раздяла да прощаваме на този, който е "отскубнал" сърцето ни. Та искам да ви попитам случвало ли ви се е да останете приятели след края на връзката си с бившия и пречило ли ви е това при следващата връзка.
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот San_tra » 03 Апр 2012, 13:40

the princess написа:То е ясно, че бившите са си бивши, но можем ли да останем приятели след края на връзката?

Не. Има една много хубава мисъл,че любовта може да започне с приятелство, но никога не може да завърши така. Няма как. Хората се разделят не заради самите себе си...не заради някой друг...
Аватар
San_tra
 
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Апр 2012, 13:21

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот yoanna » 03 Апр 2012, 15:44

San_tra написа:
the princess написа:То е ясно, че бившите са си бивши, но можем ли да останем приятели след края на връзката?

Не. Има една много хубава мисъл,че любовта може да започне с приятелство, но никога не може да завърши така. Няма как. Хората се разделят не заради самите себе си...не заради някой друг...

Съгласна съм с теб! Досега не ми се е случвало някоя от връзките ми да приключи и да премине на ниво приятелство :roll: Винаги единия от двамата таи надежди, че отношенията ще се оправят и че все още има бъдеще за връзката... Друг е въпроса вече, ако има дете - родителите са длъжни да запазят нормални взаимоотношения помежду си, дори и да са разделени. В противен случай всичко ще се обърне срещу крехката психика на детето и ще нанесе непоправими щети.
Иначе бившата трябва да си остане в миналото - там й е мястото :mrgreen: Такива неприключили отношения не ги разбирам много, много. Или си с някой, или не си, но да поглеждаш назад след като вече си създал друга връзка... За спомените нямам претенции, нека си останат вкъщи, но всичко да приключи дотам.
yoanna
 
Мнения: 61
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:17

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron