Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот palechka » 19 Апр 2012, 10:22

Изобщо не се притеснявам от бившата приятелка на мъжа си :mrgreen: Това означава, че не съм сигурна в себе си, което далеч не е така. Всеки си има минало и лично мен това на половинката ми не ме притеснява, ама изобщо. Какво да направим, да го изтрием с гумичка ли :lol: А за вещите няма какво да говорим - в дома ни няма такива от бивши партньори, защото нито аз, нито пък той държи на тях. Моите са си при нашите, а неговите при техните, не мисля че имат място в общия ни дом.
palechka
 
Мнения: 67
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:31

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот tweety » 19 Апр 2012, 11:08

palechka написа:Изобщо не се притеснявам от бившата приятелка на мъжа си :mrgreen: Това означава, че не съм сигурна в себе си, което далеч не е така. Всеки си има минало и лично мен това на половинката ми не ме притеснява, ама изобщо. Какво да направим, да го изтрием с гумичка ли :lol: А за вещите няма какво да говорим - в дома ни няма такива от бивши партньори, защото нито аз, нито пък той държи на тях. Моите са си при нашите, а неговите при техните, не мисля че имат място в общия ни дом.

Напълно съм съгласна с теб, оставяйки вещите свързани с бивши връзки оставяш миналото си там където му е мястото. В новия дом няма място миналото, там се гради само бъдеще. А що се отнася до опасенията от бившите половинки - аз лично нямам такива опасения, нека се притесняват те от мен ;)
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот Genoveva » 17 Ное 2012, 15:46

Определено кошмар ако ние допуснем да бъде такъв. Бившата може да бъде призрак и да ни преследва ако ние му вдъхнем живот допускайки съмнения и проявяване на съмнения. Тя може да ни бъде конкурентка, ако той постоянно се сеща за нея, изпраща й смс за рождения ден и т.н, но в такъв случай просто не си срещнала достойния човек. Тя може да бъде приятел, но аз лично не съм за този вариант. И най-просто казано: Бившата е минало и там трябва да остане!
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот Aneta67 » 26 Ное 2012, 11:46

Може да има и яколко бивши тогава става много опасно Дамски клуб ме е приятно да влизам всеки път Вярвам че и на вас мили дами ;)
Aneta67
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Ное 2012, 14:47

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот Ваня_13 » 26 Ное 2012, 12:08

Колкото и да са бившите те са си бивши, минало, стара история. Гледайте в настоящето и бъдещето!
Ваня_13
 
Мнения: 140
Регистриран на: 18 Юни 2012, 13:59

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот elisa97 » 23 Дек 2012, 22:51

Забравете ги гледайте само напред,защото ако гледате към миналото никога бъдещето няма да е светло.
elisa97
 
Мнения: 12
Регистриран на: 23 Дек 2012, 22:29

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот sunnyr » 28 Яну 2013, 14:13

Идеалният случай е, когато бившата стане напълно невидима, зачеркната от тефтерчето. Най - добре е , ако тя е намерила щастието някъде надалеч и вече има двама кресливи сополанковци :D
sunnyr
 
Мнения: 155
Регистриран на: 16 Яну 2013, 13:26

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот qna toneva » 19 Фев 2013, 00:58

няма начин-бившите са заемали някакъв период от живота ни и трябва с положителни чувства да си спомняме за тях.не мисля,че трябва да има ревност-та нали са БИВШИ?! :mrgreen: ревността погубва....
qna toneva
 
Мнения: 162
Регистриран на: 17 Фев 2013, 17:11

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот biliana91 » 20 Фев 2013, 15:17

hera_00 написа:В живота на всеки мъж има една жена, която той никога няма да забрави. Той много я е обичал. Бил е готов на всичко за нея, но тя го е зарязала. А това нейно свещено действие е обрекло всички жени, които ще бъдат негови приятелки или съпруги на неистови мъчения.
Тази жена е мит. Мит, за който сте чували...мит, който сте виждали на снимка...мит, на който сте завиждате тайно или открито. Защо? Защото в неговите очи тя винаги ще бъде идеалната и съвършената. За него тя няма бръчки, косата и винаги е красива и сияйна...съвършена...Всъщност в нейния образ няма нищо човешко. Тя е "не"човек, призрак, кошмар... с когото никоя жена не може да се пребори!
:evil:
А на вас случвало ли ви се е да се сблъскате с нея...с бившата?
Изображение


Може да се пребори... няма невъзможни неща. Колкото повече мислите за тази жена-толкова по-зле И за вас. Просто му покажете, че вие сте по-добрата ... и най-важното - повярвайте в това.
Аватар
biliana91
 
Мнения: 19
Регистриран на: 20 Фев 2013, 14:46
Местоположение: Варна

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот Dior » 29 Май 2013, 11:55

Трудно е да определим дали човека до нас е преодолял раздялата с предишната си изгора или все още не е преминал през този етап – освен ако не ни показва ясно, че ние сме завладяли съзнанието му...
Dior
 
Мнения: 161
Регистриран на: 05 Фев 2013, 13:15

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта