Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот djudjanka » 29 Май 2013, 13:29

hera_00 написа:В живота на всеки мъж има една жена, която той никога няма да забрави. Той много я е обичал. Бил е готов на всичко за нея, но тя го е зарязала. А това нейно свещено действие е обрекло всички жени, които ще бъдат негови приятелки или съпруги на неистови мъчения.
Тази жена е мит. Мит, за който сте чували...мит, който сте виждали на снимка...мит, на който сте завиждате тайно или открито. Защо? Защото в неговите очи тя винаги ще бъде идеалната и съвършената. За него тя няма бръчки, косата и винаги е красива и сияйна...съвършена...Всъщност в нейния образ няма нищо човешко. Тя е "не"човек, призрак, кошмар... с когото никоя жена не може да се пребори!
:evil:
А на вас случвало ли ви се е да се сблъскате с нея...с бившата?
Изображение


Ако някой мъж ми говори така за друга жена, няма шанс. :lol: Пък и все пак, за да е бивша има причина. ;) Мнооого пресилени ми се виждат тези епитети, дано да няма момичета в тази ситуация наистина.
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот Dior » 29 Май 2013, 13:45

Мнооого пресилени ми се виждат тези епитети, дано да няма момичета в тази ситуация наистина.
И аз се надявам да няма. Както казах по - рано, ако той не показва нужното внимание към нея, за каква връзка говорим :?:
Dior
 
Мнения: 161
Регистриран на: 05 Фев 2013, 13:15

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот sixty » 20 Юли 2013, 11:35

нормално е, ако е имало силна емоционална връзка трябва да мине време докато я забрави. може би това, че го е зарязала я извисява още повече, едва ли не тя е толкова повече от него, че той и се възхищава. понякога мъжете са такива лигльовци.
sixty
 
Мнения: 18
Регистриран на: 06 Юли 2013, 13:03

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот penny » 16 Дек 2016, 16:19

sixty написа:нормално е, ако е имало силна емоционална връзка трябва да мине време докато я забрави. може би това, че го е зарязала я извисява още повече, едва ли не тя е толкова повече от него, че той и се възхищава. понякога мъжете са такива лигльовци.


Какво ще се възхищава? Повечето мъже се озлобяват към тях, не да ги извисяват. Удря ги по егото.
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот Guppy » 28 Юни 2017, 10:11

Бившата е кошмар, изобщо бившите. След като са останали в миналото, значи има защо да са бивши и за тях или нищо, или лошо се говори.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Юни 2017, 11:15

Не нам какво говоря тмоите бивши за мен, но аз не мисля, че имат лоши чувства към мен, така както и аз нямам към тях. Всеки човек е правил избори в живота си, всеки е опитвал нещо и някой - или му е харесвало или не. няма как да знаем предварително какво би се случило и какво не.. всеки си знае и всеки се изправя и справя с различните ситуации.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот skyfly » 29 Ное 2017, 13:16

Мен идеята з абившата ме побърква и ме дразни. След като е бивша, нека да остане там,не приемам да се обажда, да се чуват, да се виждат, аз също не поддържам абсолютно никакъв контакт с мъжете от миналото ми! Не може да се намесва по какъвто и да е начин този човек в една настояща връзка.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот Ваня Стойчева » 04 Дек 2017, 12:36

От нас зависи дали ще пускаме сянката на бившата да е третия човек в отношенията. Ако връзката е била дългогодишна, нормално е този човек да има спомени свързани с тази жена и то немалко. Интересни събития, които е преживявал също са били съпроводени с тази жена. В крайна сметка, след като са се разделили, значи между тях няма нищо и двамата са решили да продължат. Не бива сами да допускаме грешката да се оставяме да ни завладява излишна паника.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот Mon_ton » 26 Яну 2018, 13:05

Бившата е толкова страшна, колкото ние позволим в собствените си глави да бъде страшна. Ако слагаме по-голямо влияние и си мислим, че има власт над мъжа ни, то проблемът е само при нас, тя може и дори да е забравила за връзката си с този човек. Преувеличаването и страха от бившите е присъщо на ревнивите хора, които не са асигурни в себе си.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот Malina » 24 Фев 2018, 16:31

Всеки има минало,л трябва да го приемам а бившата може да е заплаха, само ако ние я направим такава и я превърнем в заплаха.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron