Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот hera_00 » 13 Дек 2011, 12:01

В живота на всеки мъж има една жена, която той никога няма да забрави. Той много я е обичал. Бил е готов на всичко за нея, но тя го е зарязала. А това нейно свещено действие е обрекло всички жени, които ще бъдат негови приятелки или съпруги на неистови мъчения.
Тази жена е мит. Мит, за който сте чували...мит, който сте виждали на снимка...мит, на който сте завиждате тайно или открито. Защо? Защото в неговите очи тя винаги ще бъде идеалната и съвършената. За него тя няма бръчки, косата и винаги е красива и сияйна...съвършена...Всъщност в нейния образ няма нищо човешко. Тя е "не"човек, призрак, кошмар... с когото никоя жена не може да се пребори!
:evil:
А на вас случвало ли ви се е да се сблъскате с нея...с бившата?
Изображение
Съветът е форма на носталгия. Даването му е начин да извадиш миналото от отпадъчните води, да го избършеш внимателно, да добоядисаш по-грозните му части и да го възстановиш за повече, отколкото то струва.
Аватар
hera_00
 
Мнения: 61
Регистриран на: 10 Ное 2011, 16:24

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот southern_sun » 13 Дек 2011, 12:45

hera_00 написа:В живота на всеки мъж има една жена, която той никога няма да забрави. Той много я е обичал. Бил е готов на всичко за нея, но тя го е зарязала. А това нейно свещено действие е обрекло всички жени, които ще бъдат негови приятелки или съпруги на неистови мъчения.
Тази жена е мит. Мит, за който сте чували...мит, който сте виждали на снимка...мит, на който сте завиждате тайно или открито. Защо? Защото в неговите очи тя винаги ще бъде идеалната и съвършената. За него тя няма бръчки, косата и винаги е красива и сияйна...съвършена...Всъщност в нейния образ няма нищо човешко. Тя е "не"човек, призрак, кошмар... с когото никоя жена не може да се пребори!
:evil:
А на вас случвало ли ви се е да се сблъскате с нея...с бившата?
Изображение

Хахах наистина е гадно да те сравняват винаги с бившата, всяко местенце да има някаква история. Предпочитам да съм тази, която е кошмара на всяка следваща. Аз съм сияйната, съвършената, оставила повече спомени от колкото прекарани дни заедно. Да му мислят следващите! :lol: :lol:
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот delinda » 16 Дек 2011, 13:19

Ехеее това звучи много зловещо! Сигурно е истина, не знам, не съм се сблъсквала с този проблем, но пък сигурно е някак уникално чувството за една жена да знае, че е останала вечна в съзнанието на мъжа...пък бил и той бивш 8-)
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот Margo » 16 Дек 2011, 15:09

delinda написа:Ехеее това звучи много зловещо! Сигурно е истина, не знам, не съм се сблъсквала с този проблем, но пък сигурно е някак уникално чувството за една жена да знае, че е останала вечна в съзнанието на мъжа...пък бил и той бивш 8-)

Да така е, но нали знаеш, че трябва с нещо да грабнеш сърцето му, да го накараш да не забрави никога миговете прекарани с теб. Най-лесния начин е да завъртиш главата му с луд секс :lol: :lol: , след теб всяка друга ще му се стори блудкава.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот delinda » 16 Дек 2011, 16:25

Margo написа:
delinda написа:Ехеее това звучи много зловещо! Сигурно е истина, не знам, не съм се сблъсквала с този проблем, но пък сигурно е някак уникално чувството за една жена да знае, че е останала вечна в съзнанието на мъжа...пък бил и той бивш 8-)

Да така е, но нали знаеш, че трябва с нещо да грабнеш сърцето му, да го накараш да не забрави никога миговете прекарани с теб. Най-лесния начин е да завъртиш главата му с луд секс :lol: :lol: , след теб всяка друга ще му се стори блудкава.


Margo, не всичко се свежда до ниво секс. Както вече казах, не съм имала подобен проблем, но не смята, че със секс можеш да заличиш някоя жена от главата на един мъж. Това е едно необяснимо явление и мисля, че само времето може да се справи с него, разбира се ако той иска да я забрави. Не съм фен на теорията, че клин клин избива. :roll:
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот tweety » 27 Дек 2011, 18:05

Като заговорихме за бивши, вие знаете ли, че много от мъжете сънуват бившите си половинки, това се случва защото мъжете помнят своите бивши връзки. Психолозите обясняват това, с факта, че мъжете се впечатляват по-лесно тъй като през нощта те сънуват това, което са видели по-рано през деня. Сред тях естествено са и жените, с които са общували. За разлика от мъжете жените сме по-склонни да се концентрираме върху текущите си задачи.
По тази причина по-често герои на нашите сънища се оказват настоящите ни половинки. Но това съвсем не означава, че на нас са ни чужди еротичните фантазии. По скоро в еротичните ни фантазии участват личности, които никога не сме виждали.
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот Cuddy » 28 Дек 2011, 10:32

А как процедирате с вещите, които бившата е подарявала и които вещи настоящият ви любим все още ползва?
Cuddy
 
Мнения: 234
Регистриран на: 26 Дек 2011, 16:12

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот southern_sun » 28 Дек 2011, 10:58

Cuddy написа:А как процедирате с вещите, които бившата е подарявала и които вещи настоящият ви любим все още ползва?

А ти как процедираш с твоите подаръци подарени ти от твои бивши? Това е същото! Аз не съм съгласна, че след приключване на една връзка и трябва да се заличи всичко след нея. Нали ви е ясно, че предметите можем и да изхвърлим, но спомените как?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот Cuddy » 28 Дек 2011, 12:33

Част от тях съм изхвърлила.
Другата част са в апартамента на родителите ми. :lol:
Cuddy
 
Мнения: 234
Регистриран на: 26 Дек 2011, 16:12

Re: Бившата - минало или кошмар в сегашно време?

Мнениеот delinda » 28 Дек 2011, 12:34

Cuddy написа:А как процедирате с вещите, които бившата е подарявала и които вещи настоящият ви любим все още ползва?


Ами тактично му намекни, че трябва да ги смени...А ако не е много привързан към тях...директно действай - изхвърли ги. Според мен не е редно да има нищо, което да му напомня за нея и за миналото. Това са малки сантиментални спомени, които могат да ти изиграят лоша шега.
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта