Лекарство за памет, подходящо за кандидат-студентски изпити

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Лекарство за памет, подходящо за кандидат-студентски изпити

Мнениеот Иван.Петров » 02 Ное 2018, 00:33

Здравейте,!
Тази година съм 12 клас и ми предстоят кандидат-студентски изпити по биология и химия,понеже ще кандидатствам медицина.
От един месец уча по биология и имам следният проблем-Не мога да уча повече от един час.След като уча един час мозъкът ми блокира(продължавам да чета,но не запаметявам нищо).Дори и да направя почивка не минава.Минава чак на следващия ден.Водя активен и здравословен начин на живот.Също така много много трудно трудно запаметявам нова информация(за да запомня една страница информация ми трябва повече от час).Много искам да ме приемат медицина,а за да ме приемат трябва да назубря трита учебника по биология и още два учебника по химия,а това с едни час учене на ден не може да стане. .Искам да уча по 4-5 часа,без да изпадам в състояние,при което да чета и да не запомням нищо .Също така много бързо забравям информацията,която съм усвоил.Неща,които съм ги учил преди два,три дена вече не ги помня и съм в безизходица.А мечтата ми е да стана лекар .Ще Ви бъда изключително благодарен ако ми кажете какви изследвания трябва да си направя.Ще Ви бъда изключително благодарен,ако ми предпишете някакво лекарство и добавки за активиране на мозъчната дейност и увеличаване на умствения капацитет(да мога да поемам повече информация и да не я забравям след два,три дена)
Поздрави!
Иван.Петров
 
Мнения: 14
Регистриран на: 26 Юни 2018, 22:13




Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта