Mоже ли да съществува секс без любов?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Може ли да съществува секс без любов?

Да
8
47%
Не
9
53%
 
Общо гласове : 17

Mоже ли да съществува секс без любов?

Мнениеот delinda » 14 Дек 2011, 11:23

Предлагам да обсъдим една доста актуална тема, погледната от гледна точка на дамите. Ние жените сме изключително емоционални и винаги влагаме по нещо в отношенията си с мъжете. Възможно ли е обаче да се отдадем чисто "телесно" на удоволствието, без емоции, без чувства, без очаквания...просто секс?
Изображение
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Mоже ли да съществува секс без любов?

Мнениеот Margo » 14 Дек 2011, 11:49

Аз като представител на нежната половина от човечеството бих казала, че да възможно е да има секс без любов. Макар ние жените да сме повече романтични от мъжете понякога ни се случва да заключим някъде на скришно място целия си арсенал от чувства и емоции и да се отдадем на влечението. Трябва да знаете, че за да заключи една жена чувствата си трябва някакво много силно сътресение да е преживяла.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Mоже ли да съществува секс без любов?

Мнениеот ДжЪз » 14 Дек 2011, 12:00

Margo написа:Аз като представител на нежната половина от човечеството бих казала, че да възможно е да има секс без любов. Макар ние жените да сме повече романтични от мъжете понякога ни се случва да заключим някъде на скришно място целия си арсенал от чувства и емоции и да се отдадем на влечението. Трябва да знаете, че за да заключи една жена чувствата си трябва някакво много силно сътресение да е преживяла.


Абсолютно съм съгласна. Мисля, че не е странно една жена да прави секс без любов, особено, ако е мъжко момиче...особено ако е преживяла много...Друг е въпросът, до колко този секс без чувства е хубав и дали може да ти достави качествено удоволствие :roll:
Аватар
ДжЪз
 
Мнения: 33
Регистриран на: 07 Дек 2011, 13:35

Re: Mоже ли да съществува секс без любов?

Мнениеот hera_00 » 14 Дек 2011, 12:03

Секс без любов? Защо не? Страшно много връзки започват ей така просто от един секс... ;)
Съветът е форма на носталгия. Даването му е начин да извадиш миналото от отпадъчните води, да го избършеш внимателно, да добоядисаш по-грозните му части и да го възстановиш за повече, отколкото то струва.
Аватар
hera_00
 
Мнения: 61
Регистриран на: 10 Ное 2011, 16:24

Re: Mоже ли да съществува секс без любов?

Мнениеот delinda » 14 Дек 2011, 12:59

Аз пък смятам, че не е възможно. Мисля, че няма жена, която да си легна с един мъж просто ей така. Винаги ще има причина, винаги ще има някаква емоция (поне усещане)... Няма жена, която да прави секс, чисто инстинктивно!!!
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Mоже ли да съществува секс без любов?

Мнениеот pasta » 14 Дек 2011, 14:49

Сигурно може ,но на мен не ми се е случвало ;).
pasta
 
Мнения: 142
Регистриран на: 09 Дек 2011, 11:37

Re: Mоже ли да съществува секс без любов?

Мнениеот deva » 14 Дек 2011, 21:16

Може да съществува, но не бих казала че ще бъде истински секс.Само секс без любов си е доста животинско.В този ред на мисли може да си взема и един вибратор и ще имам секс без любов.Или иначе казано не е истинско.
Аватар
deva
 
Мнения: 29
Регистриран на: 14 Дек 2011, 20:55

Re: Mоже ли да съществува секс без любов?

Мнениеот зозо » 15 Дек 2011, 12:17

Секс без любов = секс за една вечер. Намирам това за доста незряло и леко отчайващо. Мисля,че никоя уважаваща себе си жена не би правила секс без любов.
Аватар
зозо
 
Мнения: 74
Регистриран на: 17 Ное 2011, 11:23

Re: Mоже ли да съществува секс без любов?

Мнениеот spend » 15 Дек 2011, 12:44

зозо написа:Секс без любов = секс за една вечер. Намирам това за доста незряло и леко отчайващо. Мисля,че никоя уважаваща себе си жена не би правила секс без любов.


зозо много си крайна в мненията си. Сексът е органична потребност при всеки човек...като храната например. Какво става, ако не съм влюбена? Трябва да се влюбя насила, за да правя секс ли ??? Естествено най-хубавия секс е, когато има чувства... ;)
Аватар
spend
 
Мнения: 109
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 14:10

Re: Mоже ли да съществува секс без любов?

Мнениеот valiart » 15 Дек 2011, 13:15

Според мен не би могло да съществува. То и статистиката, това показва;)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта