Фитнес мания

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Re: Фитнес мания

Мнениеот n0name » 04 Юни 2012, 13:49

Аз също тренирам 4 пъти в седмицата!
Имам много добър приятел, който е фитнес инструктор и той ми изготвя програмата.
Тъй като започнах преди месец в момента правя само общи тренировки (без да разделям упражненията за различните мускулни групи), както и кардио.
Едно мое посещение в залата включва 30-40 минути силови тренировки - бицепс, трицепс, рамо, гръб, гърди и след това 20-тина минути кардио.
Разбрах, че за да се постигнат добри резултати 30% помага тренировката, а останалите 70% са правилното хранене! По 5-6 пъти на ден, но по малко, също така трябва да се пие и много вода. Лично аз само по време на тренировката изпивам по 2л.
За момента гледам да изпълнявам, това което ми се казва и мисля, че резултатите ще дойдат съвсем скоро! ;)
n0name
 
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Юни 2012, 12:20

Re: Фитнес мания

Мнениеот иван иванов » 22 Юни 2016, 10:49

Аз също тренирам, но не съм от фитнес маниаците, които нон стоп за във фитнеса. Не приемам и протеини, а Пчелен прашец на Bulgaricus, който също е за възстановяване след тренировка.
иван иванов
 
Мнения: 11
Регистриран на: 04 Мар 2016, 13:01

Re: Фитнес мания

Мнениеот Vasco85 » 05 Юли 2016, 11:35

иван иванов написа:Аз също тренирам, но не съм от фитнес маниаците, които нон стоп за във фитнеса. Не приемам и протеини, а Пчелен прашец на Bulgaricus, който също е за възстановяване след тренировка.

Супер! Тъй като не се занимавам активно със спорт, а от време на време ми звучи добре. Може и аз да взема да пробвам!
Vasco85
 
Мнения: 4
Регистриран на: 05 Юли 2016, 11:22

Re: Фитнес мания

Мнениеот Nightmare » 05 Юли 2016, 12:07

Vasco85 написа:
иван иванов написа:Аз също тренирам, но не съм от фитнес маниаците, които нон стоп за във фитнеса. Не приемам и протеини, а Пчелен прашец на Bulgaricus, който също е за възстановяване след тренировка.

Супер! Тъй като не се занимавам активно със спорт, а от време на време ми звучи добре. Може и аз да взема да пробвам!


Кое да пробваш - със спорта ли :smile: ? Два пъти в седмицата поне и на мен ми звучи добре. Кеф ти във фитнеса, кеф ти да тичаш или някакво друго спортно занимание.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Фитнес мания

Мнениеот IvetaBorisova » 13 Юли 2016, 15:04

Аз също тренирам по 4-5 пъти седмично. Не съм маниячка на тема кардио, не успявам да се задържа много на пътека и за това я заменям с колело или въжето. Предпочитам силовата тренировка. Тренировката ми е около 1 час и половина и е разделена на горна и долна част.
IvetaBorisova
 
Мнения: 3
Регистриран на: 13 Юли 2016, 14:52

Re: Фитнес мания

Мнениеот Ваня Стойчева » 13 Юли 2016, 15:10

Искам да ходя на фитнес, но нямам идеална фигура, а и съм на години, кажете вие като фитнес маниаци, ще ме гледате ли странно и подигравателно, ако ме видите във вашия фитнес? Моля ви бъдете искрени!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Предишна

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта