На хотел или на палатка? И в коя посока?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Re: На хотел или на палатка? И в коя посока?

Мнениеот potrebitell » 13 Мар 2013, 15:22

ето едно интересно сайтче, сравнява цените на сайтовете, по-добро е от trivago защото всеки ден има нова интересна информация
сайта се казва хайде на почивка http://haide-na-pochivka.com:) има над 2.9 милиона оферти
potrebitell
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Мар 2013, 15:20

Re: На хотел или на палатка? И в коя посока?

Мнениеот Dior » 13 Мар 2013, 15:35

И на хотел, и на палатка. Посоки колкото си искаш...важното е да се зареждаме с положителна енергия!
Dior
 
Мнения: 161
Регистриран на: 05 Фев 2013, 13:15

Re: На хотел или на палатка? И в коя посока?

Мнениеот Kaya » 18 Ное 2014, 11:57

За съжаление напоследък сякаш няма добри места за палатки,особено по Черноморието, аз лично предпочитам да съм на палатка, много ми харесва, разбира се липсват удобствата, но не е болка за умиране, плюсовете са много повече.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: На хотел или на палатка? И в коя посока?

Мнениеот dessiblond » 30 Май 2016, 12:47

Не съм толкова хазартна личност, за да се престраша дълго време да съм на палатка. Една, най-много две вечери бих издържала, но за повече сигурно няма да устискам без баня. Тя ми е най-големия кахър.
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: На хотел или на палатка? И в коя посока?

Мнениеот proffinka » 03 Юли 2016, 11:42

Много много обичам на палатка.
Просто, защото ти дава свобода да отидеш където си искаш.
Едни от най-красивите изгреви, които съм виждала някога са от нощуване на палатка и рано ставане.
В България не е особено добре организирана къмпинговата база тъй като в повечето случаи е изключително стара.
В Гърция например е съвсем различно.
Но като цяло винаги бих предпочела палатка някъде отколкото хотел в Свети Влас, Слънчев бряг или където и да е по "известните курортчета"
Аватар
proffinka
 
Мнения: 26
Регистриран на: 29 Яну 2016, 19:22

Re: На хотел или на палатка? И в коя посока?

Мнениеот zagrijena » 04 Юли 2016, 10:30

proffinka написа:Много много обичам на палатка.
Просто, защото ти дава свобода да отидеш където си искаш.
Едни от най-красивите изгреви, които съм виждала някога са от нощуване на палатка и рано ставане.
В България не е особено добре организирана къмпинговата база тъй като в повечето случаи е изключително стара.
В Гърция например е съвсем различно.
Но като цяло винаги бих предпочела палатка някъде отколкото хотел в Свети Влас, Слънчев бряг или където и да е по "известните курортчета"


Съгласна съм за къмпинговата база! Преди две-три години ходихме на къмпинг край Созопол. Имаше някакви изградени тоалетни, в които те беше гнус да влезеш, за баните да не говорим.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: На хотел или на палатка? И в коя посока?

Мнениеот flip » 31 Окт 2018, 11:31

Най-обичам в къща с двор.
Мъжа ми е фен на палатките, но и двамата избягваме хотелите, поне онези големи, уж луксозни хотели.
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Предишна

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта