Кръв в храчките след третиране на пъпка в носа с антибиотик

Кръв в храчките след третиране на пъпка в носа с антибиотик

Мнениеот geri_g8 » 29 Дек 2018, 19:32

Здравейте в носа ми се появи някаква пъпка и пих 5дена оспамокс но настинах и продължих още 5дена със зинат500 като пих и ацц200 нямах температура имах силна кашлица.Кашлицата ми намаля ,но от вчера имам кръв в храчките само когато издърпан и от носа.Ако просто изхрача нямам ,но когато иьхрачвам и издърпване и от носа имам.Кръвта е ярко червена .
geri_g8
 
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Дек 2018, 19:15

Re: Кръв в храчките след третиране на пъпка в носа с антибиотик

Мнениеот Dr Violina Todeva » 07 Яну 2019, 13:51

geri_g8 написа:Здравейте в носа ми се появи някаква пъпка и пих 5дена оспамокс но настинах и продължих още 5дена със зинат500 като пих и ацц200 нямах температура имах силна кашлица.Кашлицата ми намаля ,но от вчера имам кръв в храчките само когато издърпан и от носа.Ако просто изхрача нямам ,но когато иьхрачвам и издърпване и от носа имам.Кръвта е ярко червена .

Здравейте!

Имате ли все още проблем с носа и кръв в храчките?

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Кръв в храчките след третиране на пъпка в носа с антибиотик

Мнениеот geri_g8 » 01 Юни 2019, 14:54

След 5 дена кръвта стана на жилки отидох на лекар унг казаха ми че имам стафилококи и ми изписаха мехлеми. Ефект нямаше и ми изписа ха далацин300. На третия ден изплюх нещо като малък полип с краче и пълно течност. След няколко дена имах червено кафяв секрет. Не можах да го дам за изследване, а лекаря ми каза че е някаква тъкан.
geri_g8
 
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Дек 2018, 19:15


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани със Заболявания уши, нос, гърло (УНГ)

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron