Вижте каква лека програмка намерих и не случайно е озаглавена:Фитнес тренировка за заети момичета, според мен няма да отнеме повече от 45-60 минути, а съчетана с диета ще има страшен ефект.
За жена, която държи да извае тялото си без агресивно натоварване на мускули и стави - каланетика!Само след една седмица се забелязват първите резултати.
Зависи какво искаш да постигнеш.Ако не искаш да отслабваш по добре само спортувай и то не много натоварващи спортове.Ако искаш да отслабнеш включи диета плюс спорт.Гарантирано ще има ефект.
Лично предпочитам спорта, диетата ни лишава от сладостите на живота. По-добре да спортуваме и да си хапваме като хората отколкото нито да спортуваме нито да можем да си угаждаме.