Лепенки за отслабване - до 13 килограма отслабване

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Лепенки за отслабване

Мнениеот Memento » 03 Фев 2012, 12:16

опитно зайче написа:яд ме е не за тава,че не съм постигнала желания резултат,а за това че ни правят на канарчета с тези реклами и си пълнят джобовете от такива наивници като нас


Целият живот е една клетка с канарчета ти се притесняваш за едни лепенки, нищо поне вече ще знаеш че при теб не действат и ще имаш едно на ум за напред. А кой знае наистина може да има хора при които тези лепенки да имат ефект, светът е голям :)
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Лепенки за отслабване

Мнениеот Memento » 05 Фев 2012, 18:17

Най-ефективната употреба на лепенките за отслабване :lol:


Дебелана в аптеката:
- Имате ли нещо евтино и ефективно за отслабване?
- Имаме лепенки.
- А къде се лепят?
- На устата...
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Лепенки за отслабване

Мнениеот imagination » 05 Мар 2012, 12:41

Измамата с тези лепенки(пластири ) е наистима изумителна.Изкуството да рекламираш нещо ,в което сам не вярваш ,придобива все по заплашителни размери на световно ниво.Скъпи дами (господа ) ,не се подавайте на заблудата при това платима...Ефекта е нулев..
imagination
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Мар 2012, 12:34

Re: Лепенки за отслабване

Мнениеот Mirabel » 18 Апр 2012, 19:27

tweety написа:Вместо да измъчваме организма си с изтощителни диети можем бързо и ефикасно да отслабнем с пач лепенки. Казват, че тези лепенки не пречат на здравето и имат много добър резултат. Също така прочетох някъде, че може да се отслабне с 13 килограма без да се напълнее отново. Дали е възможно това?


Вместо да измъчвате организма си с изтощителни диети, пробвайте да се храните по режима на Зоната. Хем ще бъдете и здрави.
Mirabel
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Апр 2012, 19:23

Re: Лепенки за отслабване

Мнениеот aninka » 27 Апр 2012, 15:00

Приятелка си купи преди време лепенки за отслабване и свали 5 кг, но в същото време тренираше и внимаваше какво яде :roll: Не знам дали е отслабнала от тях или спорта, защото ги комбинира, но видимо изглежда по-добре.
При мен нищо няма ефект - и да тренирам, и лепенки да лепя и добавки за отслабване да пия, все тая. Глад му е майката и това си е, нищо друго не помага... Лошото е после, когато започнеш да ядеш, че качваш двойно килограми :x Е, мога ли цял живот гладна да стоя :mrgreen: Не, благодаря, спрях да се измъчвам и се научих да се харесвам такава, каквато съм. Мъжа ми също така повече ме харесва, по заобленичка :lol:
aninka
 
Мнения: 100
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:15

Re: Лепенки за отслабване

Мнениеот totka_lukanova » 27 Апр 2012, 16:06

Еми понякога всичко е до внушение, че примерно от тях нямаш апетит и не се храниш по-малко от преди и отслабваш. Но честно и аз не мисля че може да се отслабне от едни лепенки, както и да се спрат цигарите. ;)
totka_lukanova
 
Мнения: 224
Регистриран на: 27 Апр 2011, 14:40

Re: Лепенки за отслабване - до 13 килограма отслабване

Мнениеот Bambaa » 16 Дек 2016, 17:16

За цигарите може и да помагат, но за отслабването дълбоко се съмнявам. Там движението и храненето правят работата.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Лепенки за отслабване - до 13 килограма отслабване

Мнениеот Lollipop » 30 Дек 2016, 13:22

Освен, ако не се облепиш целия в лепенки и главно на устата и на очите, не вярвам как може да стане по друг начин. Толкова е асбурдно това с лепенките и отслабването с тях, да не кажа невъзможно. Какво толкова може да направи тази лепенка, апетита ли намаля... помага да изгориш мазнините ли.. нямам идея, но със сигурност е пълна глупост :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Лепенки за отслабване - до 13 килограма отслабване

Мнениеот Kaya » 30 Дек 2016, 13:52

Няма лесно отслабване, това е нещото, което трябва да се научи, всичко се постига с труд и вола, ако тези неща ти липсват нищо лесно и вълшебно няма да свърши работа.
Досега не се е появил един човек, да каже, че от лекарства, лепенки, чай и подобни неща е свалил килограми, това просто не се случва. Макар че звучи страхотно.. дори и прекрасно изглеждащите жени се стараят да поддържат фигурата си със спорт, а ние искаме да изпием по едно хапче ида си сложим по една лепенка и да сме по-добри и от тях.. ми няма как да стане.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Лепенки за отслабване - до 13 килограма отслабване

Мнениеот Ilona » 11 Мар 2019, 13:03

Явно има много хора, които вярват на подобни реклами, щом тези продукти продължават да се предлагат.
Ако се замислят, обаче, че няма как да отслабват, ако няма калориен дефицит и не се движат достатъчно, нямаше да се вързват на подобни измишльотини.
Ilona
 
Мнения: 89
Регистриран на: 07 Яну 2019, 11:02

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта