Лепенки за отслабване - до 13 килограма отслабване

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Лепенки за отслабване - до 13 килограма отслабване

Мнениеот tweety » 21 Дек 2011, 16:15

Вместо да измъчваме организма си с изтощителни диети можем бързо и ефикасно да отслабнем с пач лепенки. Казват, че тези лепенки не пречат на здравето и имат много добър резултат. Също така прочетох някъде, че може да се отслабне с 13 килограма без да се напълнее отново. Дали е възможно това?
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Лепенки за отслабване

Мнениеот valiart » 21 Дек 2011, 21:34

И аз попаднах на тази информация, щях даже да поръчвам, но нещо ме усъмни цялата работа. За BodySlim-лепенки май ставаше въпрос. Видях в Интернет, че могат де се купят и от Китай на мнооого по-ниска цена от BG.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Лепенки за отслабване

Мнениеот micky » 24 Дек 2011, 17:50

Въобще не вявам на подобни щуротии, неможе да се отслабне с една лепенка или крем.
micky
 
Мнения: 108
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 08:48

Re: Лепенки за отслабване

Мнениеот bubulina » 02 Яну 2012, 11:40

Колкото се отказват цигарите с лепенките, толкова и се отслабва от тях. :D
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40

Re: Лепенки за отслабване

Мнениеот опитно зайче » 01 Фев 2012, 13:46

Здравейте,аз лично ги пробвах тези лепенки и мога да кажа,че са пълна измама,само си дадох парите на вятъра,слагах ги в продължение на 20 дни и се отказах,защото резултата беше нула,а през това време се хранех ограничено за уж по-добри резултати,останалите 10 лепенки ги дадох на майка ми да ги пробва и тя,да не би нещо в мен да е проблема...но се оказа,че и на нея не подействаха,правете си изводите и не вярвайте на тези реклами!
опитно зайче
 
Мнения: 4
Регистриран на: 01 Фев 2012, 13:41

Re: Лепенки за отслабване

Мнениеот Memento » 01 Фев 2012, 15:32

опитно зайче написа:Здравейте,аз лично ги пробвах тези лепенки и мога да кажа,че са пълна измама,само си дадох парите на вятъра,слагах ги в продължение на 20 дни и се отказах,защото резултата беше нула,а през това време се хранех ограничено за уж по-добри резултати,останалите 10 лепенки ги дадох на майка ми да ги пробва и тя,да не би нещо в мен да е проблема...но се оказа,че и на нея не подействаха,правете си изводите и не вярвайте на тези реклами!


Това, че при теб и при майка ти не е имало ефект не означава принципно, че на други хора няма да подейства. Вие сте много подобни като организми и се предполага, че и върху двете ви ще има идентичен ефект. :)

А на bubulina мога да кажа, че има много хора които са спрели цигарите с лепенки, това, че тя не познава никой не е меродавно :)
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Лепенки за отслабване

Мнениеот опитно зайче » 01 Фев 2012, 18:51

да с лепенки се отказват цигари,като пример ще дам баща си,но лепенките ни ги донесоха от Америка и бяха доста по-добри и на вид,предполагам,че има и такива с добър резултат и за отслабване,но определено не са тези ,които се продават тук...и понеже досега не прочетох нито една потребителка да е останала доволна от Холивуд пач,всички твърдят че не са ефективни....добре,ако аз нещо не съм наред и на мен и на моята подобна на мен майка не действат,нека тези които са ги пробвали и има ефект при тях да напишат тук мнението си,много моля,ще ми бъде многоооо интересно да разбера,също и хора при които няма ефект,да разберем кой се е прецакал и кой не
опитно зайче
 
Мнения: 4
Регистриран на: 01 Фев 2012, 13:41

Re: Лепенки за отслабване

Мнениеот Memento » 02 Фев 2012, 11:45

За това говоря и аз, нужна е гледната точка на няколко източника ползвали даден продукт за да бъде мнението що годе субективно, при един няма никакъв ефект а при друг може да станат чудеса :)
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Лепенки за отслабване

Мнениеот опитно зайче » 02 Фев 2012, 22:51

очаквам с нетърпение тези при които се е случило чудото :lol:
опитно зайче
 
Мнения: 4
Регистриран на: 01 Фев 2012, 13:41

Re: Лепенки за отслабване

Мнениеот опитно зайче » 02 Фев 2012, 22:59

яд ме е не за тава,че не съм постигнала желания резултат,а за това че ни правят на канарчета с тези реклами и си пълнят джобовете от такива наивници като нас
опитно зайче
 
Мнения: 4
Регистриран на: 01 Фев 2012, 13:41

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта