фраксипарин- обърках ли нещо с поставянето?

фраксипарин- обърках ли нещо с поставянето?

Мнениеот veskaruncheva » 04 Фев 2019, 12:26

Здравейте!След ин-витро процедура съм на фраксипарин ,първите дни нямах проблем с поставянето ,но вече много се притеснявам станаха ми бучки и ми е много трудно да се боцкам.Попитах в болницата дали може друдаде да си ги бия ,но ми казаха Не само в корема.Днес успях като смених позата ,преди сядах и се обягах а днес реших да пробвам права ,по лесно я бих но ми потече кръв.Въпроса ми е дали нещо не съм объркала или е нормално.Може да се случи нещо като например да боцна някъде където не трябва?Благодаря ви предварително!
veskaruncheva
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Фев 2019, 12:09

Re: фраксипарин- обърках ли нещо с поставянето?

Мнениеот FramarLekari » 04 Фев 2019, 17:29

veskaruncheva написа:Здравейте!След ин-витро процедура съм на фраксипарин ,първите дни нямах проблем с поставянето ,но вече много се притеснявам станаха ми бучки и ми е много трудно да се боцкам.Попитах в болницата дали може друдаде да си ги бия ,но ми казаха Не само в корема.Днес успях като смених позата ,преди сядах и се обягах а днес реших да пробвам права ,по лесно я бих но ми потече кръв.Въпроса ми е дали нещо не съм объркала или е нормално.Може да се случи нещо като например да боцна някъде където не трябва?Благодаря ви предварително!


Здравейте, veskaruncheva!

Фраксипарин може да се поставя и в бедрото. Тук е посочено в точка 4.2: Кратка характеристика

Успех!

С уважение,
Медицински екип на "Фрамар"
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: фраксипарин- обърках ли нещо с поставянето?

Мнениеот TanyaStoyanova-Petkova » 05 Фев 2019, 15:46

И аз използвах фраксипарин по време на бременността. Имах същите проблеми и към пети месец, започнах да си го бия в горната част на бедрата. И така до сидмия месец. След седмия месец мисля, че го спират при всички. Е при мен го спряха, но голям зор беше... Мислете си за хубавите неща от живота. Късмет
TanyaStoyanova-Petkova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Фев 2019, 15:36


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта