В Швеция има градина за неутрално полово отглеждане на деца

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: В Швеция има градина за неутрално полово отглеждане на деца

Мнениеот Innerlane » 20 Фев 2019, 21:47

Ivi&Sasho написа:Дали на 5 години едно дете е убедено, че не е момиче, а момче отвътре. Или това е временно състояние?

Аз хора на по 25-35 познавам, които не са наясно със себе си, пък какво да говорим за малки деца. :umbrella: То на тази възраст (2-4 годинки) няма кой знае каква разлика между момченцата и момиченцата така или иначе, затова и не виждам какво толкова огромно значение има унисекс детската градина. Нещата стават по-сложни и по-важни на малко по-късен етап.
Innerlane
 
Мнения: 123
Регистриран на: 04 Апр 2016, 15:41

Re: В Швеция има градина за неутрално полово отглеждане на деца

Мнениеот Ani_ » 11 Мар 2019, 11:14

Тая новина съм я пропуснала, за щастие!
Не знам, вече се чудя дали някои хора не се чудят какво да измислят, за да изкарват пари. Визирам детската градина в случая. Яхнали са вълната с така модерната тенденция "Транс джендър" и това е. За мен лично е непонятно как дете ще знае момиче или момче е.
Ani_
 
Мнения: 108
Регистриран на: 04 Дек 2018, 11:43

Re: В Швеция има градина за неутрално полово отглеждане на деца

Мнениеот Stefany_Nik » 18 Мар 2019, 16:54

Убедила съм се, че скандинавците са леко чалнати. Дали е заради липсата на достатъчно слънцегреене, не знам, ама определено има нещо.
Stefany_Nik
 
Мнения: 97
Регистриран на: 12 Ное 2018, 12:35

Re: В Швеция има градина за неутрално полово отглеждане на деца

Мнениеот Matilda » 02 Апр 2019, 11:59

Какво пък ни интересуват чужденците? Ние да си гледаме нашата копанка и нашето дередже. Те да си въвеждат каквито искат реформи...
Matilda
 
Мнения: 115
Регистриран на: 10 Дек 2018, 12:14

Re: В Швеция има градина за неутрално полово отглеждане на деца

Мнениеот viviann » 12 Апр 2019, 11:34

Намерили ниша за изкарване на пари от родителите и това е. Никой не може да ме убеди, че детето се усеща като противоположния пол на такава крехка възраст.
viviann
 
Мнения: 161
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:16

Предишна

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта